Şok Marketlerde Öyle Bir İndirim Var ki.. Poşetini Alan Resmen Sıraya Girdi!

Şok Marketlerde Öyle Bir İndirim Var ki.. Poşetini Alan Resmen Sıraya Girdi!

Şok Marketler Zinciri neredeyse her hafta aktüelli ürün listesini açıklayarak vatandaşın hem yüzünü güldürüyor aynı zamanda da cebini rahatlatmayı başarıyor. Alınan bilgiler neticesinde Kasım ayında Şok Marketler zincirinde birçok ürün neredeyse yarı fiyatına raflarda yerini almaya hazırlanıyor ve işte haberin tüm detayları...

Kasım ayına giriş yapılmasının ardından birçok market aktüelli ürün listesini açıklarken Şok Marketler Zinciri de haftalık olarak aktüelli ürün listesine vatandaşlar ile paylaştı. Alınan bilgiler neticesinde Şok Marketler zincirinde bu hafta birçok ürün neredeyse yarı fiyatına raflarda yerini alırken özellikle gıda ürünlerinde uygulanan %35 oranındaki indirim dikkatlerden kaçmadı.

Bunun ile birlikte Şok Marketler zincirinde Gıda ürünleri dışında özellikle süt ve süt ürünlerinde de yine % 20 oranında bir indirim uygulanıyor. Neredeyse her hafta aktüelli ürün listesi ile gündeme gelen Şok Marketler zincirinde bu hafta Gıda ürünleri dışında yine nevresim çeşitlerinde ve banyo ürünlerinde de % 25 oranında bir indirim vatandaşları karşılayacak.

Alınan bilgiler neticesinde çarşamba günü başlayacak olan Şok Marketler zincirindeki bu aktüelli ürün listesinin 2 gün boyunca süreceğine yönelik açıklamalarda peş peşe yapıldı. Şok Marketler Zinciri tarafından uygulanan bu indirimli ürün listesini duyan vatandaşlar ise şimdi merak ile indirimli günümde gelmesini bekliyor.