Esra Erol'da Eski Eşi Canlı Yayını Bastı! Esra Erol'un Eşi Ali Özbir Müdahalede bulundu

Esra Erol'da Eski Eşi Canlı Yayını Bastı! Esra Erol'un Eşi Ali Özbir Müdahalede bulundu

Esra Erol'un programında yaşananlar şok etkisi yarattı. Hamile eşine rağmen başkasıyla düğün yapan kişi canlı yayında pişkin pişkin konuştu. ATV'deki programda öyle ifadelere yer verdi ki herkes şaşırdı. İşte Esra Erol'un sunduğu programa ilişkin son dakika gelişmeleri...

Esra Erol'da öyle olaylar yaşanıyor ki herkes şaşırmakta. Çünkü Kübra Sarıkaya 8 aylık hamile iken eşine bir süredir ulaşamıyordu. Programa çıkarak yardım istedi. Sezer Sarıkaya'nın nerede olduğu merak edilirken şok gerçekle yüzleşildi. Kimse böyle bir gelişme yaşanacağını tahmin etmiyordu. Peki programda neler oldu?

Sezer Sarıkaya Bulundu!

Uzun süredir Kübra Sarıkaya'nın haberini alamadığı Sezer Sarıkaya'ya ulaşıldı. Yapılan araştırmalarla birlikte Sezer Sarıkaya'nın Elif Çamur ile düğün yaptığı öğrenildi. Bu gelişme ile birlikte ikilinin hayatlarını birleştirdiği ortaya çıktı. Üstelik davulla zurna ile kutlama yaparak evlenmeleri şaşırttı. Programın bir anda ana gündemi haline geldi.

Kendini Savunması Tepk Çekti!

Öte yandan canlı yayına katılan Sezer Sarıkaya, kendini ilginç ifadeler ile savundu. İzleyiciler ise onun bu yaptığının yanlış olduğunu vurgulayarak tepkisini dile getirdi. Şimdi ise programda ne gibi gelişmeler yaşanacak hep birlikte göreceğiz. Son dakika gelişmelerinin yanı sıra her şey yavaş yavaş çözülüyor. ATV'deki programda Esra Erol'un tepkisi de olay oldu.