Selin Çiğerci Resmi Açıklamada Bulundu! Metecan Birsen İle Meğer Aşk Yaşamıyormuş!

Selin Çiğerci Resmi Açıklamada Bulundu! Metecan Birsen İle Meğer Aşk Yaşamıyormuş!

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra`dan 10 Eylül tek celsede boşanmıştı. Selin Ciğerci`nin ünlü bir basketbolcu ile aşk yaşamış olduğu iddiaları ortaya çıktı.

 Posta`nın ulaşmış Selin Ciğerci, "Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye’de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor. Denilenler gibi aramızda ciddi bir şey yok"  sözlerini dile getirerek haberleri doğruladı. "Deneme aşamasındayız. Belki olur belki olmaz, belki bir hafta sonra görüşmeyi sonlandırabiliriz. Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz sadece. Ciddi bir birliktelik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz”  diye de sözlerine ekleme yapmıştı.

Yazar ve ses sanatçısı olan Onur Akay, o basketbolcunun Fenerbahçe Beko`da oynamış olduğunu ve anne tarafından İrlandalı olmuş Türk Basketbolcu Metecan James Birsen olmuş olduğunu açıklamıştı. Genç basketbolcu Metecan James Birsen, hakkında çıkmış aşk iddialarına sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak yalanladı. Başarılı Basketbolcu, "Bugün hakkımda çıkan ve birçok farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberlerle hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır." "Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla hukuki yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır."  "Hukuki sürecin sonunda, insanların hayatlarıyla ilgili bu takip yalan haberleri üreten kişiler ve kurumlar için örnek teşkil edecek kararlar çıkacağı kararlar ümit ediyorum" sözlerini paylaştı.