İbrahim Tatlıses İbo Show'da Oğuz Yılmaz'dan Sonra Ankaralı Ayşe'yi de Kovdu! İbo Show!da Ortalık Karıştı..

İbrahim Tatlıses İbo Show'da Oğuz Yılmaz'dan Sonra Ankaralı Ayşe'yi de Kovdu! İbo Show!da Ortalık Karıştı..

İbrahim Tatlıses, yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü isim, öyle sözler söyledi ki duyanlar şok geçirdi. Canlı yayında konuğunu kovdu mu? Star TV'deki İbo Show'da yaşanan bu olay daha çok konuşulacakmış gibi gözüküyor. Programdan kimi kovduğu merak edildi.

Star TV'de yayınlanan İbo Show programında meydana gelen olay herkesi şaşırttı. İbrahim Tatlıses, öyle bir şey yaptı ki hem izleyicilerin tepkisini çekti hem de gündem oldu. Peki ya programda neler yaşandı? Gündeme bomba gibi düşen hareketi sonrasında yaşanacaklar daha çok konuşulacağa benziyor.

Terbiyesizsin Diye Bağırdı!

Programa konuk olan Hüseyin Kağıt, Ankaralı Turgut, Ayşe Dinçer ve Ankaralı Coşkun ile eğlenceli anlar yaşanıyordu. Ayşe Dinçer'in sözlerine sinirlenen İbrahim Tatlıses, bir anda onun terbiyesizlik yaptığını söyledi. Bu hamlesi sonrasında programda kovulma vakası yaşandı. Ayşe Dinçer ise diretti ve sözleriyle birlikte gündeme damgasını vurdu. Yayın esnasında öyle olaylar yaşandı ki izleyiciler şokunu henüz atabilmiş değil.

"Kovma Beni" Dedi!

Ayşe Dinçer, yaptığı açıklamada İbrahim Tatlıses'e  “İbrahim abim, yapma etme. Kovma beni!” sözlerini kullandı. Bu sözlerinden sonra bir parça çalarak ortamı neşelendirmeye çalıştı. İzleyicilerin ise ağzı açık kaldı. Meydana gelen bu gelişmeyle birlikte başka neler yaşanacak merak konusu haline geldi.