Kanal D Veda Dizisi Başlıyor! Veda Dizisi Oyuncuları ve Konusu!

Kanal D Veda Dizisi Başlıyor! Veda Dizisi Oyuncuları ve Konusu!

Veda dizisi çok yakında yayın hayatına başlayacak. Dizi ile ilgili merak edilenler tek tek yanıt buluyor. Öyle ki son zamanlara damgasını vuran dizide güncel gelişmeler aktarıldı. Veda dizisi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu.

Kanal D'nin yakın zamanda yayın hayatına başlaması beklenen Veda dizisiyle ilgili güncel bilgiler aktarıldı. Son zamanlara damgasını vuran dizilerden biri olarak gösteriliyor. Oyuncu kadrosunu sizlere iletiyoruz. Üstelik dizinin konusunu duyanlar da çok beğendi. İşte detaylar...

Dizide Kimler Oynuyor?

 Veda dizisinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar oynayacak. Kaliteli oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çektiklerini söyleyelim. Üstelik oyucu kadrosunun yanı sıra dizinin konusunda da güzel bir gelişme yaşandı. Dizide karakterlerin isimleri de belli oldu.

Veda Dizisi Konusu Nedir?

Veda dizisinin hikayesi belli oldu:

"Yıllar önce bir mektup ile Alanur ve Ziya’nın ayrılan yolları çocukları yüzünden beklenmedik bir şekilde kesişir. Ve iki aile arasında genç aşıkların üzerinden nefes kesen bir hesaplaşma yaşanır."