Şeyma Subaşı'nın Evleneceği Tarih Belli Oldu! Mohammed Alsaloussi ile Hayatını Birleştirecek! Acun Kurtuluyor!

Şeyma Subaşı'nın Evleneceği Tarih Belli Oldu! Mohammed Alsaloussi ile Hayatını Birleştirecek! Acun Kurtuluyor!

Şeyma Subaşı'nın en kısa sürede evleneceği konuşuluyordu. Evlilik tarihiyle ilgili önemli bir haber geldi. İddialara göre fenomen isim, Mohammed Alsaloussi ile birlikte ne zaman evlenecek ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'den gelen evlilik kararı ile birlikte ikilinin ne zaman evleneceği merak edildi. Hayatlarını ne zaman birleştirecekleri soruluyor. Öte yandan çeşitli detaylara da yer verildi. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu bu detayla beraber Bülent Cankurt'un o yazısı bilgi verdi:

"2021'deki evlilik teklifini tamamına erdiremeyen Şeyma Subaşı'nın, kısmetse mayısta muradına ereceğini yazmıştım. Çalkantılı bir aşk yaşayan Şeyma ile Meedo için mayıs uzun bir süre ama bu kez durum ciddi gibi gözüküyor!

Mayıs ayının ilk haftasını boş bırakmaları için dostlarına 'save the date' mesajı gönderen aşıklar, düğün yerini bile belirlemiş. Özellikle Avrupa sosyetesinin Afrika'daki en gözde tatil yerleri arasında olan Fas'ın Marakeş şehrinde vuslata ermeye karar vermişler. Şeyma, 14 ay evli kaldığı Acun Ilıcalı ile Fransa'nın sahil kasabası St.Tropez'de masalsı bir düğünle evlenmişti. Şimdi de Marakeş'te görkemli bir düğünle ikinci evliliğini yapacak. Yaptığı jestlerle Şeyma'nın ayağını yerden kesen milyarder eniştenin, dillere destan bir düğün hazırladığı konuşuluyor. Bakalım nasıl bir düğün olacak, merakla bekliyorum."