Pelin Karahan'ın Eşinden Üzücü Haber Geldi! Son Durumu Sosyal Medyadan Paylaştı!

Pelin Karahan'ın Eşinden Üzücü Haber Geldi! Son Durumu Sosyal Medyadan Paylaştı!

Sosyal medyadan yaptığı açıklama ile dikkat çeken Pelin Karahan, eşinin ameliyata alındığını duyurdu. Öte yandan son durumunu da paylaştı. Peki ya son zamanlarda neler yaşanıyor? İşte detayları sizlerle paylaşıyoruz...

Oyuncu Pelin Karahan'ın eşi Bedri Güntay, akciğerdeki bir problemden ötürü acilen ameliyata alındı. Ünlü oyuncu sosyal medyadan yaptığı açıklama ile birlikte eşinin son durumu paylaştı. Bu gelişme neticesinde sosyal medya yaşananları konuşuyor. Peki ya bizleri hangi detay beklemekte? Merak edilenlerle birlikte bilinmeyenler ortaya çıkacak. Dolayısıyla sizler ile merak edilenleri aktaracağız.

Pelin Karahan Sosyal Medyadan Açıkladı!

Ünlü oyuncu Pelin Karahan sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Sosyal medya ve basında çıkan haberlerden dolayı bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum. Eşim Bedri Güntay, bugün teşhisi konulan akciğer embolisi nedeniyle acil ameliyata alınmıştır. Yapılan anjiyo gayet başarılı geçti. Şu an hastanede gözetim altında devam ediyor.

Arayan ve soran herkese çok teşekkürler. Şu an aramalara ve mesajlara dönemiyorum. Anlayışınız için teşekkürler. Sevgiler..." ifadesine yer verdi.

Sevenleri Panik Oldu

Öte yandan ünlü oyuncudan gelen açıklama sonrasında sevenlerinin panik olduğu belirtildi. Peki ya bizleri başka hangi gelişmeler bekliyor olacak? Merak edilenleri aktarmaya devam edeceğiz.