Sinem Kobal'ın Selena Dizisindeki Dönüşü Büyük Heyecan Yarattı

Sinem Kobal'ın Selena Dizisindeki Dönüşü Büyük Heyecan Yarattı

Sinem Kobal, Selena dizisinin yeniden canlanışında başrolde! Dizi, uzun bir aradan sonra hayranlarının karşısına müzikal formatıyla çıkacak. Kobal'ın dönüşü büyük heyecan yarattı. İzlemeye hazır mısınız?

2009 yılında yayınlanan ve son bölümüyle ekranlara veda eden Selena dizisi, uzun bir aradan sonra yeniden geliyor! Dizinin ilk bölümü, 6 yıl önce YouTube platformuna yüklendiğinde, kısa sürede 24 milyon izlenmeye ulaşarak büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Bu büyük ilgi üzerine yapımcılar harekete geçerek diziyi yeniden hayata geçirmeye karar verdiler. Bu sevindirici haber, diziye olan özlemi yeniden alevlendirdi ve hayranları heyecanlandırdı.

Sinem Kobal Geri Dönüyor

Dizinin başrolünde ise ünlü oyuncu Sinem Kobal yer alacak. Kobal, müzikalde başrolü üstlenecek ve Selena karakterine hayat verecek. Kendisiyle evli olan Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi olan Kobal'ın, senaryoları büyük bir dikkatle okuduğu ve setlere geri dönmek için sabırsızlandığı biliniyor. Hayranlarının merakla beklediği bu dönüşle birlikte, dizinin tekrar ekranlara gelmesiyle büyük bir heyecan yaşanacak.