Ömer Dizisinde Ortalık Karıştı! İzleyiciler Yaşananlara Anlam Veremedi!

Ömer Dizisinde Ortalık Karıştı! İzleyiciler Yaşananlara Anlam Veremedi!

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'de öyle olaylar meydana geliyor ki duyunca şaşıracaksınız. Sevilen yapımdaki son gelişmeler tüyleri diken diken etti. İşte reytingleri alt üst eden dizide son yaşananlar...

Star TV'de yayınlanan Ömer dizisindeki son olaylar izleyicilerin de anlam veremediği şekilde ilerliyor. Son zamanlara damgasını vuran dizide neler yaşanmakta? İşte pek çok kişinin beklediği dizinin yeni bölümünde olanlar...

Evlilik Teklifine Cevap Şok Edecek

Gamze'nin evlilik teklifine beklenildiği gibi yanıt vermemesi Ömer'i şaşırttı. İzleyiciler de olumsuz bir yanıt beklemiyordu. Ancak dizinin yen bölümünde işler daha da karmaşık hale gelecek.

Ömer Dizisinde Neler Yaşandı?

Büyük umutlarla Gamze‘ye evlilik teklifi eden Ömer, aldığı cevapla hayal kırıklığına uğrar. Babasının ısrarlarına karşı artık daha fazla dayanamayarak Süreyya ile görüşmeyi kabul eder. Fakat olaylar tahmin ettiğinden de hızlı gelişecektir.

İhanete uğramanın acısıyla kıvranan Nisa, beş çocuğuyla geçimini sürdürebilmenin bir yolunu aramaktadır. Ailesinden gizli iş aramaya başlar fakat bu sırada çocukların bakımını üstlenen kızı Emine çaresiz kalır. Beklenmedik bir anda Gamze’nin Nisa’nın çocuklarına yardım eli uzatması, Gamze ve Ömer’in her şeye rağmen yeniden yakınlaşmalarına neden olur.

Kalbine söz geçirmeye çalışan Gamze, Ömer‘in hayatındaki ani gelişmelerle kendini dayanılmaz bir ızdırabın içinde bulur. Hayallerinin çok uzağında bir yola sürüklenen Ömer ise son umut ışığını Gamze’nin gözlerinde arayacaktır.