İyilik Dizisi Son Bölümde Neler Yaşandı? Neslihan'dan Tepki Çeken Karar!

İyilik Dizisi Son Bölümde Neler Yaşandı? Neslihan'dan Tepki Çeken Karar!

İyilik dizisi 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde neler yaşandı? Fox TV dizisinde Neslihan'ın tepki çeken kararı izleyicilerin gözünden kaçmadı. İyilik'teki olaylar ve son bölüme ilişkin detaylar haberimizde...

Fox TV dizisi İyilik'te neler yaşandı merak ediliyor. Neslihan yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 27. bölümdeki olaylara ithafen yeni bölüm fragmanı çok konuşulacağa benziyor. Dizinin daha önceden final yapacağı iddia edilmekteydi. Şimdi ise gidişat bambaşka bir yöne doğru kaydı.

İyilik Dizisi Son Bölümdeki Olaylar

Poyraz’ın annesi oğlunun ölümünden dolayı suçladığı Neslihan’dan intikam almak için Batu’yu kaçırmıştır. Batu’nun hayatı tehlike altındadır. Neslihan ve Murat, Atilla’nın da desteğiyle her yerde Batu’yu ararlar. Batu’yu bulabilecekler mi?

Damla tek yaşama sevincini, bebeğini kaybeder. Kaldığı hastanenin terasına çıkar. Artık o da yaşamak istemiyordur.

Gülseren öldürülen oğlu Koray’ın gerçek katilinin Damla olduğundan şüpheleniyordur halen. Gerçek katilin kim olduğunu anlamak için yeğeninden yardım ister. Sonunda Damla’nın katil olduğu anlaşılacak mıdır?

Murat, Atilla ile girdiği tartışmada silahını almaya çalışır. Neslihan da oradadır. Arbede sırasında silahtan çıkan kurşun, üçünden birine gelir.