Dokuz Oğuz Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Fox TV Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu!

Dokuz Oğuz Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Fox TV Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu!

Dokuz Oğuz dizisinde hazırlıkların tamamlanmasına az kaldı. Fox TV'de ekrana gelecek yapım için yayın tarihi verildi. Peki Dokuz Oğuz dizisinde kimler oynuyor? İşte şimdiden diziyle ilgili bilgileri aktarıyoruz.

Dokuz Oğuz dizisiyle ilgili güncel bilgiler verildi. Bir süredir yayınlanması beklenen ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Dokuz Oğuz dizisi hakkında konuşacağız. Dizinin askeri ile bağlantılı olması nedeniyle izleyicilerin ilgisini çektiğini belirtelim.

Dokuz Oğuz'da Kimler Oynuyor?

Dokuz Oğuz dizisinde Kubilay Aka, Bilge Töreyeva, Yasemin Kay Allen, Hakan Boyav, Tuncer Salman, Dağhan Külegeç,  Kayhan Açıkgöz, Serhan Onat, Rami Narin, Volkan Keskin, Taylan Meydan, Sahra Şaş ve Mehmet Çevik oynayacak. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken yapımda bizleri başka neler beklemekte? Oyuncuların hangi karakterlere hayat vereceği de merak konusu haline geldi.

Dokuz Oğuz Yayın Tarihi

Dokuz Oğuz dizisi 21 Ocak 2023 tarihinde yayınlanacaktı ancak ertelendi. 28 Ocak 2023 tarihinde ilk bölümü ile ekrana gelecek. Dizi için hazırlıkların neredeyse tamamlandığı belirtildi. Fox TV dizisindeki son durumu açıklayacağız.