Dokuz Oğuz Dizisi Bu Hafta Var mı? Dizi Neden Yayınlanmıyor?

Dokuz Oğuz Dizisi Bu Hafta Var mı? Dizi Neden Yayınlanmıyor?

Fox TV dizisi Dokuz Oğuz herkesi şaşırttı. Dizide yaşananlar tek tek ortaya çıkıyor. Öyle ki dizinin bu hafta yayınlanmayacağına yönelik çeşitli paylaşımlar yapıldı. Dokuz Oğuz yapımcı şirket ve kanaldan alınan flaş karar sosyal medyada dikkat çekti.

Dokuz Oğuz dizisiyle ilgili güncel gelişmeler yaşanıyor. Sevilen yapım bu hafta ekrana gelecek mi merak edilmekteydi. Diziyle ilgili merak edilenleri tek tek paylaşacağız. Kubilay Aka, Deniz Işın, Yasemin Kay Allen, Hakan Boyav, Tuncer Salman, Dağhan Külegeç, Kayhan Açıkgöz, Serhan Onat, Rami Narin, Volkan Keskin, Taylan Meydan, Sahra Şaş ve Mehmet Çevik'in oynadığı dizide bizleri neler bekliyor?

Dokuz Oğuz Bu Hafta Var mı?

Yaşanan deprem felaketinden sonra Dokuz Oğuz dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Dolayısıyla bir sonraki hafta yayın hayatına devam etmesi bekleniyor. Güncel olarak merak edilenler yanıt bulacak. Şimdilik tüm gözler yaşanan depremlerde ve depremzede vatandaşlarda.

Dokuz Oğuz Son Bölüm Özeti

"Yüzbaşı Batur Karanlık’ın karşısına çıkan gizemli genç kadına karşı şüpheleri artarken timin karargâhla da iletişimi kesilmiştir. Oğuz Timi şimdi Türk obasını hem kamyonetteki bombadan hem de hızla yaklaşan teröristlerden korumak zorundadır. Çünkü obanın cehenneme dönmesi an meselesidir. Batur Yüzbaşı tehlikenin boyutuna rağmen timiyle birlikte ne pahasına olursa olsun teröristlere geçit vermeyecektir. Ancak genç kadından gelen beklenmedik hamle hem Oğuz Timi’nde hem de terörist başı Lee’de büyük bir şaşkınlık yaratır. Batur’un genç kadınla ilgili kafası daha da karışırken öfkeden deliye dönen Lee; Oğuz Timi’ni alt etmek ve Türk konar göçerlerin canını yakmak için son kozunu oynayacaktır.

Yüzbaşı Batur komutasındaki Oğuz Timi ülkesinden kilometrelerce uzakta, soydaşları için Lee ve adamlarıyla mücadele ederken “Türk Dünyası Acil Müdahale Timi”nin gücünü kırmak isteyen hain odaklar boş durmaz, Ankara’da yeni bir şeytani planı devreye sokar…"