Çırak Dizisi Çekimlere Resmen Başladı! Yeni Oyuncular Katılıyor..

Çırak Dizisi Çekimlere Resmen Başladı! Yeni Oyuncular Katılıyor..

Ünlü oyuncu Ozan Akbaba'nın başrolünde yer aldığı "Çırak" dizisi çekimleri başladı. Dizide, Ozan Akbaba'nın canlandırdığı kahramanın yanı sıra, konuk oyuncu olarak Yunus Emre Özcan da rol alacak.

Ünlü oyuncu Ozan Akbaba, hayalini kurduğu projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Son olarak "Anka" filminde başarılı bir performans sergileyen Akbaba, şimdi de kendi hikayesini anlattığı "Çırak" adlı dizinin çekimlerine başladı. Senaryosunu Birol Tezcan ile birlikte yazdığı bu projede başrolü üstlenen Akbaba, kötülere savaş açan bir kahramanı canlandıracak.

Dizinin yapımcılığını Serdar Öğretici üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ozan Uzunoğlu oturuyor. Çekimler dün başlayan dizi, TRT'nin dijital platformu tabii'de izleyicilerle buluşacak.

Yeni Oyuncu Katılıyor: Yunus Emre Özcan

Dizide, Damla Sönmez, Eren Hacısalihoğlu ve Erol Babaoğlu gibi tanınmış isimlerin yanı sıra, konuk oyuncu olarak Yunus Emre Özcan da yer alacak. Özcan, son olarak "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminde rol almıştı. "Çırak" dizisinde ise "Hacker 02" karakterine hayat verecek ve hedefler hakkında bilgiler ileten "Hacker"ın abisini canlandıracak.

Çekimlere Başlayan Dizi

Dizinin çekimlerine başlanmasıyla birlikte, merakla beklenen hikaye ve karakterlerin detayları da netlik kazanmaya başlıyor. Ozan Akbaba'nın "Çırak" dizisindeki performansı ve hikayesi, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

"Çırak" dizisi, Ozan Akbaba'nın başrolünde yer aldığı ve kötülere karşı verdiği mücadeleyi konu alan bir yapım olarak dikkat çekiyor. Ekibe katılan yeni oyuncu Yunus Emre Özcan'ın performansıyla da izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacağı bekleniyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde nelerin olacağı ise büyük bir merak konusu olarak izleyicilerin beklentilerini arttırıyor