Yürek Çıkmazı Dizisi Finale Doğru Gidiyor! TRT 1 Dizisindeki Son Durum Nedir?

Yürek Çıkmazı Dizisi Finale Doğru Gidiyor! TRT 1 Dizisindeki Son Durum Nedir?

TRT 1 dizisi Yürek Çıkmazı'nda yaşanan son gelişmelere dair bilinmeyenler paylaşıldı. Dizinin oyuncuları bile bu iddialara şaşıracak. Çünkü dizinin final yapabileceği belirtildi. Peki diziyi sona iteleyen şey de ne? İzleyiciler üzgün çünkü dizi için her an final kararı çıkabilir.

Yürek Çıkmazı dizisi, son zamanlara damgasını vurmakta. Öyle ki dizi ile ilgili çeşitli ifadelere yer verilmekte. Son zamanlara damgasını vuran yapım için final iddiaları ortaya atıldı. Neden final yapabileceği ise sonradan ortaya çıktı. Yürek Çıkmazı gerçekten de final yapacak mı?

Yürek Çıkmazı dizisi final yapacak mı?

Dizinin final iddiaları hali hazırda sürmekte. Reytinglerden beklenilen sonucu alamadıkları için dizinin en kısa sürede yayın hayatına veda edebileceği vurgulanıyor. Dolayısıyla son zamanlara damgasını vuran bu dizide final kararı en kısa sürede verilebilir. Reytinglerden ötürü dizi sona erebilir.

Yürek Çıkmazı Son Bölümde Yaşananlar

"Cennet’in ölümüne dair ufak da olsa bir ipucu bulmayı umut eden Zeynep, hiçbir sorusuna cevap alamaz. O sabahı bilen iki kişiden birinin dilleri susmuş, Yılmaz ise konuşmamakta kararlıdır. Öte yandan Zeynep için mahalleye gelen Halil, cenazeden sonra babasıyla bir kez daha karşılaşır. Onlar kozlarını paylaşırken, harcanan yine Birsen olur. Bu da yetmezmiş gibi merdivenden düşerek hastaneye kaldırılır. Herkes bunun bir kaza olduğunu düşünürken, gerçeği öğrenen Halil, başta kendisi olmak üzere, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir karar verir."