Yeni Dizi Haberi Büyük Ses Getirdi! Tozluyaka Yapımcısından Dizi Müjdesi!

Yeni Dizi Haberi Büyük Ses Getirdi! Tozluyaka Yapımcısından Dizi Müjdesi!

Tozluyaka dizisinin yapımcısının yeni dizisi belli oldu. Öyle ki bu dizi büyük ses getirecek. Dizinin adı ve oyuncu kadrosu paylaşıldı. Ön hazırlıklar hali hazırda devam ediyor. Peki ya dizi hakkında başka neler biliyoruz? Güncel gelişmeler ve dahası haberimizde olacak.

Tozluyaka dizisinin yapımcısından gelecek yeni dizi büyük ses getirecek. Öyle ki diziye dair bizleri neler bekliyor? Söz konusu gelişmeler ve çok daha fazlası haberimizde yerini alacak. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken Tozluyaka'dan sonra yeni yapım için kollar sıvandı. Dizinin ismi ve oyuncu kadrosu şimdiden belli oldu.

Aşk, Yonca ve Diğerleri Dizisi Yolda!

Yeni dizinin ismi Aşk, Yonca ve Diğerleri olduğu açıklandı. Dolayısıyla bu dizi için çeşitli ifadelere de yer veriliyor. Pek çok kişinin yakından takip ettiği yapıma dair hangi oyuncular kadroda yerini alacak? Güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer verileceği vurgulanıyor. İşte oyuncu kadrosu ve çok daha fazlası haberimizde yerini alacak.

Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Aşk, Yonca ve Diğerleri dizisinin oyuncu kadrosunda bizleri nelerin beklediği yanıt buluyor. Gelinen noktada diziyle ilgili çeşitli ifadelere yer verildi. Oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin, Sekvan Serinkaya, Aslı Samat, Nizam Namidar oynayacak.