Yargı'da Serdar'ın Ölümü Kafaları İyice Karıştırdı! Serdar'ı Kim Öldürdü?

Yargı'da Serdar'ın Ölümü Kafaları İyice Karıştırdı! Serdar'ı Kim Öldürdü?

Kanal D Yargı'da Serdar ölümüyle beraber dizinin hikayesinde yeni bir dönem başladı. Sevilen yapıma ilişkin bizleri neler bekliyor sizlerle paylaşalım. Son bölümü izleyenler şok üstüne şok yaşadı desek yeridir. Güncel gelişmeler ortaya çıkıyor.

Kanal D dizisi Yargı'da Serdar'ın hayatını kaybetmesi kafaları iyice karıştırdı. Güncel gelişmelerle birlikte bizleri nelerin beklediği yanıt bulacak. Öte yandan son dakika detaylarını da sizlerle paylaşıyoruz. Peki ya dizide son olarak neler yaşandı?

Serdar'ı Kim Öldürdü?

Yargı dizisinde Serdar'ın ölmesi ile birlikte dizinin senaryosu farklı bir noktaya evriliyor. Pek çok kişi bunun farkında ve buna göre hareket etmekte. Dolayısıyla gelinen noktada dizide bizleri nelerin bekleyeceği de yanıtlanacak.

Yargı Son Bölüm Özet

"Serdar’ın ölümünün ardından herkes şoke olmuştur. Ilgaz bu cinayetin nasıl olduğunu çözmeye çalışırken Ceylin her şeyden habersiz, başı belada olan bir arkadaşının yardımına koşar. Ancak bir yandan da başta Aylin olmak üzere, ailesinin tuhaf davranışlarına bir anlam verememektedir.

Yekta Serdar cinayetini yine kendi lehine çevirerek bu dörtlüye karşı yeni bir savaş açmaya hazırlanır ancak hayatını alt üst etmeye yetecek bir gerçeğin onu beklediğinin farkında bile değildir. Pars, Turgut Ali’den edindiği bilgiyle Rafet’in peşine düşmekte kararlıdır. Bir yandan da Derya’ya yardımcı olmaya çalışır çünkü Derya yeni davasında dişli bir avukatla karşı karşıya kalacaktır."