Teşkilat Dizisinde Üzen Ayrılık! Sevilen Oyuncu Bir Anda Diziden Ayrıldı!

Teşkilat Dizisinde Üzen Ayrılık! Sevilen Oyuncu Bir Anda Diziden Ayrıldı!

Teşkilat dizisindeki güncel gelişmelerle birlikte izleyiciler şok üstüne şok yaşamakta. Öyle ki başrol oyuncusu da gittikten sonra dizide oynayacak adam kalmadı. TRT 1 yapımından ayrılacak isim belli oldu mu?

TRT 1 dizisi Teşkilat'taki güncel gelişmeler ortaya çıktı. Pek çok kişinin severek takip ettiği yapım hakkında bizleri neler bekliyor? Son zamanlara damgasını vuran dizi ile ilgili bazı detaylar iletildi.

Teşkilat'ta Kim Ayrılacak?

Teşkilat dizisinden kimin ayrılacağı belli oldu. Deniz Baysal Yurtcu, Murat Yıldırım, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Serdar Yeğin ve Ahmet Uğur Say'ın oynadığı diziden Gürcan isimli karaktere hayat veren isim gidiyor. Ahmet Uğur Say'ın son defa dizide yer aldığı görüldü. Bundan sonraki süreç içerisinde Ömer ve Zehra'ya daha fazla odaklanılabilir.

Teşkilat Dizisi Son Bölüm Özeti

"Ömer’in yaptığı hamle ile operasyon şekil değiştirmek zorunda kalır. Planını adım adım yürüten Hartley, amacına ulaşmak üzeredir. Mühimmatları ele geçirmekten başka çaresi olmayan Ömer ve Zehra, sahada zamana karşı tehlikeli ve soluksuz bir mücadele verir. Hartley’nin şüphesini üzerine çeken Ömer, deşifre olmanın kıyısına sürükleneceği bir sınava girmek zorunda kalır. Bu sınav sonucunda Hartley’in talebi Ömer’e hayatının şokunu yaşatır. Efkar ve Korkut’un her şeyi bitirmek için yaptıkları hamle, büyük bir savaşın fitilini ateşler. Teşkilat’ta tansiyon iyice yükselip ipler gerilirken, Zehra’nın ekibi deşifre eden kişinin peşine düşmesi büyük değişimlere yol açacaktır!"