Sadakatsiz Dizisinin Uyarlaması Çekiliyor! Arap Medyasında Yankı Uyandırdı!

Sadakatsiz Dizisinin Uyarlaması Çekiliyor! Arap Medyasında Yankı Uyandırdı!

Kanal D'de yayınlandığı süre boyunca adından söz ettiren Sadakatsiz dizisi, büyük fark yarattı. Sevilen yapım reytinglerde bir anda yükseldi. Dolayısıyla bu gelişme neticesinde bilinmeyenlere yer verildi. Dizinin şu sıralar Arap uyarlaması çekiliyor.

Sadakatsiz dizisi, hem ülkemizde hem de yurt dışında büyük ilgi görmüştü. Dizinin yayın hayatına başladığı andan itibaren ekranlara bomba gibi giriş yaptığı görüldü. Gelinen noktada ise dizinin final yapmış olmasına rağmen hafızalarda yer edindiği gözüküyor. Peki ya dizi hakkında nasıl bir gelişme yaşanıyor?

Sadakatsiz Arap Uyarlaması Çekilecek!

Sadakatsiz dizisinin Arap uyarlaması çekilecek. Bu noktada yoğun bir çalışma olduğu vurgulandı. Öte yandan diziyle ilgili bu detay sonrasında bizleri nelerin beklediği de yanıtlanacak. Son zamanlara damgasını vuran Sadakatsiz dizisinin uyarlaması ne zaman başlayacak merak edilmekte. Gelişmeler olduğu vakit paylaşılacaktır.

Sadakatsiz Dizisi Konusu

"Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile Tekirdağ'da huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının iki yıldır Derin adlı genç bir kadınla (Melis Sezen) ilişkisi olduğunu öğrenince değişir."