İyilik Dizisinde Neslihan Köşeye Sıkıştı! Dizide Ortalık Karıştı..

İyilik Dizisinde Neslihan Köşeye Sıkıştı! Dizide Ortalık Karıştı..

Fox TV dizisi İyilik'te neler yaşanmakta? Güncel gelişmelerle birlikte çeşitli detaylara değineceğiz. Öte yandan bilinmeyenler de yanıt bulacak. İyilik dizisinde neler yaşanacağı bir yandan yanıt bulacak. Diğer yandan da dizideki son durum açıklanacak. Neslihan'ın başına gelmeyen kalmadı.

İyilik dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Neslihan'ın git gide köşeye sıkıştığı yetmiyormuş gibi farklı olaylar da yaşanıyor. Üstelik Fox TV dizisinde bizleri neler beklemekte? Güncel detayları sizlerle paylaşırken bir yandan bilinmeyenlere de yer vereceğiz. Öte yandan dizideki bilinmeyenler de tek tek ortaya çıkıyor.

Poyraz Neslihan'a Açıldı!

Neslihan'ın Şahika ile ilgili tedirginlikleri sürerken bir de Poyraz'ın kendisine açılması iyice işleri yokuşa sürdü. Neslihan'ın bu konudaki yanıtı ne olacaktır? İzleyiciler, Neslihan ve Murat'ın ne zaman boşanacağını da soruyor.

İyilik Dizisi Her Şey Birbirine Karıştı

Dizinin yeni bölümünde işler birbirine karışmış vaziyette. Sevilen yapımda olanları sizlere iletelim:

"Murat, Melis ile evlenebilmek için Neslihan’dan boşanmayı kafasına koymuştur. Onu, çocukları da elinden alacağı konusunda tehdit eder. Sokakta kalan Neslihan, Nehir’in babasıyla gitmesine engel olamaz. Murat, Batu’yu da almak ister. Neslihan çocuklarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi üstüne bir felaket daha olur. Şahika hastaneye kaldırılır, ölüm kalım savaşı veriyordur.

Neslihan bir taraftan ailesi için ayakta kalma mücadelesi verirken diğer taraftan da Murat ile mücadele ediyordur. Poyraz çıkar karşısına ve onu tüm bu dertlerden kurtaracak bir teklif yapar, “evlenelim…” der. Neslihan, Poyraz’ın evlenme teklifini kabul edecek midir?"