Camdaki Kız Hayri ve Nalan Reytingleri Zirveye Çıkardı!

Camdaki Kız Hayri ve Nalan Reytingleri Zirveye Çıkardı!

Kanal D dizisi Camdaki Kız'da neler oldu merak ediliyor. Güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer veriliyor. Sevilen yapım başta olmak üzere reytingler iyice arttı. Bu durumun nasıl bir yansımaya sahip olacağını göreceğiz. Hayri ve Nalan reytingleri zirveye çıkardı.

Camdaki Kız dizisiyle ilgili güncel gelişmeler ve çok daha fazlası ortaya çıkıyor. Öyle ki Kanal D dizisinde bizleri neler beklemekte? Güncel bilgilerle birlikte çeşitli ifadelere yer verilecek. Son zamanlara damgasını vuran diziye ilişkin reytingler iyice gündem oldu. Dizinin reyting bakımından avantajlı olması gözden kaçmıyor. Hayri ve Nalan karakterleri bunu fazlasıyla sağlamakta.

Hayri Artık Şans İstiyor!

Hayri, artık Nalan ile birlikte bir şeyler yaşamak istiyor. Bunun için kendisine şans vermesini beklemekte. Dizideki bu sahneler büyük ilgi görüyor. Çünkü izleyiciler ikilinin bir şeyler yaşaması ve birlikte olması konusunda taraftar. Bu nedenle dizinin reytingleri de iyice arttı. Camdaki Kız farkını her anlamda koruyor.

Camdaki Kız Son Bölümde Neler Oldu?

"Emir’in şirkete ortak olmasından başta Selen ve Levent olmak üzere tüm aile rahatsız olur ve itiraz eder ancak Rafet kararından dönmez. Sedat’ın Nalan’la bebek yapacakları açıklamasını televizyondan izleyen Cana deliye döner ve Sedat’a son bir şans verir. Sedat bu isteği yerine getiremezse her şeyi Nalan’a anlatacaktır. Hayri ise Nalan’dan artık net bir karar vermesini ister."