Honda City Yeniden Zamlandı! Honda City Kasım 2022 Fiyat Listesi

Honda City Yeniden Zamlandı! Honda City Kasım 2022 Fiyat Listesi

Honda'ya gelen zamla birlikte otomobil kaç TL merak edildi. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu Honda City'e ilişkin bilinmeyenler açığa çıktı. Öte yandan otomobili satın alacaksanız bu detaylara dikkat edin. Honda City özellikleri ve 21 Kasım 2022 otomobil fiyat listesi...

Honda'nın City modeline gelen zamla birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Peki ya güncel olarak otomobil hakkında neler biliyoruz? Eğer sizler de Honda City satın almak istiyor ve bu yüzden fiyat listesine göz atacak iseniz elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü otomobilde inanılmaz bir kampanya var ve özellikleri de fazlasıyla beğeniliyor. Honda'nın önemli kampanyalarının yanı sıra çeşitli detaylara yer verilecek.

Honda City Özellikleri

Honda City Executive, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Otomatik Klima, Alüminyum Alaşımlı Jantlar, 8” Dokunmatik Renkli Multimedya Ekranı, Geri Görüş Kamerası, Apple CarPlay, Yokuş Kalkış Desteği, LED Ön Farlar, Sabitleyici, Android Auto, LED Ön Sis Farları, Deri Direksiyon özellikleri ile karşımıza çıkıyor.

Honda City 21 Kasım 2022 Fiyatları

1.5 L VTEC Benzin Otomatik Elegance Liste Fiyatı: 550.200 Türk Lirası

1.5 L VTEC Benzin Otomatik Executive Liste Fiyatı: 567.400 Türk Lirası

1.5L VTEC Benzin Otomatik Elegance Satış Fiyatı: 567.500 Türk Lirası

1.5L VTEC Benzin Otomatik Executive Satış Fiyatı: 585.000 Türk Lirası