Pınar Deniz'in Ödül Töreni Konuşması Burcu Özberk'ten Büyük Tepki Aldı!

Pınar Deniz'in Ödül Töreni Konuşması Burcu Özberk'ten Büyük Tepki Aldı!

Pınar Deniz'den gelen açıklama dikkatleri üzerine çekmişti. Altın Kelebek ödüllerinde konuşan Pınar Deniz, dünyayı kurtarmak istediğine yönelik açıklaması sonrasında Burcu Özberk'in tepkisiyle karşılaştı.

Pınar Deniz'den gelen açıklama ile birlikte herkes şaşırdı. Oldukça duygusal bir konuşma yapan ünlü oyuncu, ödül aldığı gece Altın Kelebek'te önemli sözlere yer verdi. Açıklamasında “Çocukken duygulardan çok korkardım. Çünkü yansıtabildiğim tek duygu öfkeydi…

Herhalde başka bir duygu ile tanışmadığımdan olabilir. Sonra bir film izledim. İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim; ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım’ dedim ve tam bu duygu beni şu an oyuncu yaptı” dedi.

Burcu Özberk de Tepki Gösterdi

Birkaç ünlü ismin tepki göstermesi ve açıklamayı komik bulması dikkat çekti. Üstelik sosyal medyada bazı eleştirel paylaşımlar yapıldı. Paylaşımlardan birinde “Bu videodan sonra kadını bir googlelayayım dedim, bahsettiği film Kanlı Elmas filmiymiş. Çocukların elmas için hayatlarının heba oluşunu görmüş o filmde. Peki Pınar Deniz ünlü olunca ne yapmış biliyor musunuz? Bir mücevher markasının yüzü olarak Cannes film festivaline gitmiş” açıklaması yazıyordu. Burcu Özberk de bu paylaşımı beğenerek şaşırttı.