Kenan Sofuoğlu Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı! Üç Yaşındaki Çocuğuna Araba Kullandırdı!

Kenan Sofuoğlu Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı! Üç Yaşındaki Çocuğuna Araba Kullandırdı!

Sık sık kullandığı kendinden büyük araçlarla uğraşan AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun 3 yaşındaki oğlu Zayn, bu kez milyon dolarlık lüks otomobili sürdü.

Motosikletli fotoğraflarıyla gündem yaratan Kenan Sofuoğlu'nun 3 yaşındaki oğlu Zayn, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Bu sefer tek başına araba kullanan Zayn, yeni fotoğraflarıyla tartışma yarattı.

Eski dünya yarış şampiyonu ve AK Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, sosyal medya hesabından 3 yaşındaki oğlu Zayn'ın evlerinde tek başına araba kullandığı fotoğrafları paylaştı. Fotoğraflara kısa sürede çok sayıda yorum geldi.

ARAÇ KAMERASINDAN YOLDA GÖRÜNÜYOR
Paylaşılan görüntülerde 3 yaşındaki Zayn arabaya biniyor, koltuğa oturuyor ve araç kamerasından yola bakıyor. Otoparktan arabayı alan küçük çocuk, arabayı aldığı yere bırakır.

Ayaklarının pedala yetişmekte güçlük çektiğinin görüldüğü videoda yetenekler dikkat çekse de 3 yaşındaki çocuk böylesine tehlikeli bir hareket yapınca aileye tepki gösterenler oldu.

DAHA ÖNCE KULLANILDI
Kenan Sofuoğlu'nun daha önce 3 yaşındaki oğlu Zayn'ı 560cc'lik bir motosiklete bindirmiş ve bu görüntüler sosyal medyada çok konuşulmuştu.