Şarkıcı Zeynep Bastık'tan Acı Haber Geldi! Omurga Kemikleri Kırıldı!

Şarkıcı Zeynep Bastık'tan Acı Haber Geldi! Omurga Kemikleri Kırıldı!

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastın'ın omurga kemikleri kırıldı! Zeynep Bastık merdivenlerden düşerek omurga kemiklerinde kırılmalar olduğunu duyurdu! Zeynep Bastık'ın omurga kemikleri nasıl kırıldı? Zeynep Bastık 2 gün önce nasıl bir kaza geçirdi!

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'tan kötü haber geldi, omurga kemikleri kırıldı! 2 gün öncesine kadar merdivenlerden düşmüş olduğunu belirtmiş olan Zeynep Bastık kısa süre ekranlara ara verecek gibi duruyor.

Her paylaşımı ile her şarkısıyla sık sık gündemde yer alan Zeynep Bastık bu kez severlerini perişan edecek bir haberle gündeme geldi.

Ünlü Şarkıcı Zeynep Bastık bugün sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımları ile 2 gün öncesine kadar merdivenlerden düşmüş olduğunu ve omurga kemiklerini kırmış olduğunu açıkladı. Kısa süre ekranlara ara verecek olduğunu belirtmiş olan ünlü oyuncu Zeynep     Bastık, "Selam dostlar. Ben iki gece önce merdivenlerden kayıp düşme sonucu omurga kemiklerimden iki tanesini kırmış bulunuyorum.

Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Ciddi ağrılar ve harekete bağlı sancılar çekiyorum ama iyi olacağım. Bir süre konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. En çok da bunun için üzgünüm... Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza, solunuza dikkat edin. En kısa zamanda bomba gibi dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum" sözlerini ifade ederek paylaştı.