MasterChef Yarışmasında Hijyen Skandalı Yaşandı! MasterChef Yayından Kaldırılıyormu?

MasterChef Yarışmasında Hijyen Skandalı Yaşandı! MasterChef Yayından Kaldırılıyormu?

MasterChef yaroşmasında bir skandal daha oldu. Yapılan şikayetler üzerinde MasterChef yarışmasına Bakan Koca el attı. MasterChef yayından kalkıyor mu? Ne gibi sorunlar oldu? Hijyensiz bir ortam mı?

Acun Medya aracılığı ile ekranlara gelmiş olan yarışmanın son bölümü dün akşam ekranlara geldi. Kırmızı takımın tekrardan oyunu kaybetmesi eleme potasına neden olurken; Dilara yeniden dokunulmazlık oyununu kazandı, Mustafa `yı potaya gönderdi! Bunun yanı sıra skandal bir olay patlak verdi. Yakın zamanda canlı yayında yaşanan mide bulandıran olay şimdi resmen Sağlık Bakanı Koca`ya bile götürüldü!

Bir çok kişi tarafından hayranlıkla izlenen yarışmanın bir bölümünde yarışmacılar evlere servis yapmış ve seyirciler için yemek hazırlamışlardı. Kekin içinde kıl çıkmış herkesin miğdesi ağzına gelmişti. Somer Şef utanç verici olduğunu açıklarken; özürlerini de iletmişti. Son bölümden sonra bir çok kişi "Masterchef yayından kaldırılmalı" yorumları altında şok olayı ortaya çıkardılar!          

 

MasterChef Yarışmasında Hijyen Şoku!
Masterchef yarışması yarışmacılarının yemeklerini yaparken; bilekliklerini çıkarmaması, saçlarını toplamaması, eldiven takılmaması, tadım kaşıklarını sürekli yemeklere girip çıkması gibi mideleri ağıza getiren olaylar açığa çıktı. Aynı zamanda Koronavirüs salgınının yayılmasında büyük etken oldukları hem de mutfakların hijyenik olmadığı sosyal medya üzerinde büyük bir ses uyandırdı. Bir çok kişi Sağlık Bakanı Koca`yı etiketleyerek; "Bu iğrenç ortamda çıkan yemekler yeni mi ya? Sakallar saçlar kimsenin umurunda değil! Sağlık Bakanı Koca size sesleniyorum. Acilen Bu programı yayından kaldırın" paylaşımlarında bulundular.

 

Sosyal Medya Üzerinden Şikayetler Devam Ediyor!
Yarışmada yaşanan bu olayların düzeltilip düzeltilmeyeceği konusu ise büyük merak uyandırdı. Yayınlanan bölümlerin birinde yarışmacılar tamamen beyaz koruyucular giyerek peynir yapmışlardı. Acun Medya`ya bir çok kişi şikayet gelirken; seyirciler şikayetlerini sosyal medya üzerinden dile getirmeye devam etmekte.