Gelinim Mutfakta Yarışmasında Stüdyo İnledi. Songül Karlı'nın Neden Gönderildiği Ortaya Çıktı

Gelinim Mutfakta Yarışmasında Stüdyo İnledi. Songül Karlı'nın Neden Gönderildiği Ortaya Çıktı

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gelinim Mutfakta programında kriz dinmek bilmiyor. Seda Sayan, sezon başına kadar programda yer alarak ardından sunucu koltuğunu Demet Akalın'a bıraktı. Bunun ardından geçtiğimiz günler Demet Akalın da sunucu koltuğunu Songül Karlı'ya teslim etme kararı almıştı. Alınan bilgiler neticesi Songül Karlı da programda uzun süre kalmadı.

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gelinim Mutfakta programında sunucu krizi devam ediyor. İlk etapta Seda Sayan, Demet Akalın sunucu koltuğunda bulunan isimler oldu. Demet Akalın sunuculuğu Songül Karlı'ya teslim ederek programdan ayrılma kararı almıştı. Alınan bilgiler neticesinde Songül Karlı da programdan ayrılacağını duyurdu. Böylelikle programa Safiye Soyman sunucu olarak geldi. İzleyiciler ise Songül Karlı'nın imalı bir mesajla bulunmasından sonra ünlü sunucunun programdan neden ayrıldığını merak ediyor.

Songül Karlı programdan neden ayrıldı?

2018 den bu yana izleyici ile buluşan Gelinim Mutfakta programı izleyiciye heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Onur Büyüktopçu ve Fatih Ürek'in geçmişte sunuculuğu yaptığı programa Seda Sayan dahil olmuştu. Seda Sayan bir sezonun ardından sunuculuğu Demet Akalın'a devretti. En son programın sunucu koltuğunda oturan Songül Karlı ise geçtiğimiz günlerde sunuculuğu Safiye Soyman'a bıraktı. Ardından Songül Karlı'nın imalı mesajı ise dikkatlerden kaçmadı.

Songül Karlı'dan şoke edici ima!

Demet Akalın'ın kovulduğu iddia edildiği programa sunucu olarak başlayan Songül Karlı da kısa bir süre sonra ayrılma kararı aldı. Gelinim Mutfakta programı format değişikliğine giderek her hafta başka bir ünlünün sunucu olarak yer alacağını açıkladı. Bunun ardından bu hafta programa Safiye Soyman sunucu olarak katıldı. Songül Karlı ise herkesin tercihine saygı duyduğunu söyleyerek hiçbir şeye şaşırmadığını dile getirdi.