Fulya ile Umudun Olsun Programında Sır Perdesi Aralanıyor! Seda Alkan Cinayete mi Kurban Gitti?

Fulya ile Umudun Olsun Programında Sır Perdesi Aralanıyor! Seda Alkan Cinayete mi Kurban Gitti?

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Fulya ile Umudun Olsun programı yayınlandığı günden bu yana izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Fulya Öztürk, kayıp Seda Alkan’ın kayıplara karışmasının ardından eşinin yaptığı açıklama karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. İşte haberin tüm detayları…

Eşinin kayıp olmasından tam 33 ay sonra İlyas Alkan, şoke edici açıklamalara imza attı. İlyas Alkan, artık evlendiğini belirterek Fulya Öztürk dahil izleyicilerin de tepkisi ile karşı karşıya kaldı. Bunun ardından nikahlı eşi Seda Alkan’ın kaybı ile ilgili konuşarak Hanife Hanım’ın evinin orada ki su kuyularına dikkat çekti. Eşi Seda Alkan’ın kaybı ile alakalı bir ilgisinin olmadığını savunan İlyas Alkan, kendisine yapılan suçlamaları da reddetti.

İlyas Alkan, eşinin kaybı hakkında ilk defa konuştu

Fulya ile Umudun Olsun programına katılan İlyas Alkan, eşinin bir an önce bulunmasını istedi. Ardından Hanife Hanım’ın su kuyuları hakkında açıklama yapılmasının ardından Fulya Öztürk’ün ekibi ilgili alanda inceleme başlattı. Bunun ardından su kuyularını gösteren Hanife Hanım, kuyunun her zaman kapalı olduğunu ve hiçbir zaman açmadıklarını söyledi. İlyas Alkan’ın Seda’yı sormak için yanına geldiğini söyleyen Hanife Hanım, şoke edici açıklamalar yaptı. İlyas Alkan’ın eşi kaybolduktan sonra yanına geldiğini belirten Hanife Hanım, emniyet müdürlüğüne seslenerek kuyunun araştırılması konusunda ricada bulundu. İlyas Alkan’da kuyunun araştırılması gerektiğini dile getirdi.

Seda Alkan’a ne oldu?

Hanife Hanım’ın ifadesinin ardından Seda Alkan’ın ablası kız kardeşinin başına bir şey geldiğini ve bu konuda İlyas’tan şüphelendiklerini aksetti. Ardından Hanife Hanım’ın Seda Alkan’ın başına ne geldiğini bildiğini savunan İlyas Alkan, suçlamaları reddetti. Nurcan Kılıçarslan ise kız kardeşine İlyas’ın zarar verdiğini savundu. Hatta Seda’nın kuyuda olmadığını, gerçeği İlyas Alkan’ın sakladığını dile getiren Nurcan Kılıçarslan, “Ben Hanife’nin bir şey bildiğini düşünmüyorum ama ondan özür diliyorum. Bütün oklar İlyas’ı gösteriyor. Seda’nın kayıp olmasının ardından nikah kıymaya gitti. Kardeşime ne olduğunu bulunmasını istiyorum” diyerek sinirlerine hâkim olamadı.