Fulya ile Umudun Olsun Programında Bir Annenin Feryadı Yürekleri Dağladı! Aykut’u Eşi Bahar mı Öldürdü?

Fulya ile Umudun Olsun Programında Bir Annenin Feryadı Yürekleri Dağladı! Aykut’u Eşi Bahar mı Öldürdü?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Fulya ile Umudun Olsun programı yayınlandığı günden bu yan reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Fulya Öztürk Aykut Avşar’ın ölümü hakkında detaylar çıktığını açıkladı. İşte haberin tüm ayrıntıları…

Hafta içi her gün ekranlara gelen Fulya ile Umudun Olsun programı neredeyse her gün farklı konulara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Canlı yayına katılan gözü yaşlı annen Naile, oğlunun ölümünden gelinleri Bahar’ı sorumlu olduğunu açıkladı. Bunun ardından Bahar ise eşi Aykut Avşar’ın madde bağımlısı olduğunu dile getirerek, intihar ettiğini savundu. Fulya Öztürk ise Aykut Avşar’ın kuyuda bulunduğunu belirtip, kuyunun kapağının intihar olması durumda kapalı olmayacağını ifade etti.

Bahar’ın savunması izleyicileri çileden çıkardı

Eşi Aykut’un ölümü ile bir ilgisi olmadığını söyleyen Bahar, “Belki demir toplamaya gitti ve karanlık olduğu için göremeyip düşmüş olabilir. Benim bu olay ile alakam yok. Aykut’un ailesi sırf bu olayı benim üzerime yıkmak için çabalıyor.” diyerek savunmasını yaptı. Bunun üzerine Aykut’un eşi Naile ve eşi Bahar stüdyoda adeta birine girdi. Fulya Öztürk ise Bahar’ın bir şeyler sakladığını ifade ederek araştırmaların sürdüğünü ifade etti. Aykut’un annesi Naile ise Bahar’ın oğluna zaten hiç bakmadığını dile getirdi. Bunun üzerine Fulya Öztürk’ün ekibi Aykut Avşar ve eşinin yaşadığı eve giderek, evin son durumunu ekranlara getirdi.

Aykut Avşar’ın şüpheler ile dolu ölümü aydınlanıyor mu?

Aykut Avşar’ın annesi, Bahar’ın evine bakan bir insan olmadığını dile getirerek evde sürekli alkol tüketildiğini ifade etti. Bahar’ın çok kötü bir insan olduğunu savunan gözü yaşlı anne Bahar’ın evinde içki ve tinerin eksik olmadığını dile getirdi. Oğlunun kasten öldürüldüğünü savunan Naile Avşar, Aykut’un madde kullanıp kullanmadığına dair herhangi bir yorum yapmadı. Bunun ardından Bahar, evin o şekilde olmadığını ve Naile Hanım’ın evi dağıttığını söyledi. Bu iddiaların ardından evin anahtarının kendinde olamadığını söyleyen Naile göz yaşlarına hâkim olamadı.