Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında Akıl Almaz Olay! Karısı, Kocasını Öldürmekle Suçlanıyor!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında Akıl Almaz Olay! Karısı, Kocasını Öldürmekle Suçlanıyor!

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı neredeyse her gün farklı konuları ekranlara taşımaya devam ediyor. Hafta içi her gün izleyici ile buluşan Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme, izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. İşte haberin tüm detayları…

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan gözü yaşlı anne Latife Bedir, oğlunun cinayete kurban gittiğini iddia etti. Bu iddiaların ardından duydukları karşısında çok şaşıran Didem Arslan Yılmaz ve ekibi Gökhan Bedir’in ölüm sebebini araştırmak içim düğmeye bastı.

Gökhan Bedir öldü mü öldürüldü mü?

Latife Bedir, oğlunun öldürüldüğünü iddia etti. Bunun ardından yayından sonra oğlu Mustafa’nın susmasından yana sinirlendiğini söyleyen Latife Hanım, Berrin hakkında da şoke edici açıklamalar ile gündeme geldi. Gözü yaşlı annenin ardından Mustafa Bedir, kendisine haksızlık yapıldığını dile getirerek iftira atıldığını savundu. Hiçbir iddiayı kabul etmediğini söyleyen Mustafa Bedir, oyun oynandığını, bu iddiaları kabul etmediğini ifade etti. Leyla’nın suçlu olduğunu savunan Mustafa Bedir, bu olayın kaza olduğuna kendilerini inandırdığını savundu.

Gökhan Bedir’in ölümünden karısı suçlanıyor!

Gökhan Bedir olayı ile alakalı açıklama yapan Mustafa Bedir, Leyla’nın iş yerindeki kameralara ulaşılması gerektiğini savundu. Bunun ardından açıklamalarına devam eden Mustafa Bedir, “Bu olay bir cinayet. Leyla’nın suçsuz olduğunu düşünmüyorum. Onur ve Berrin’in de ilişkisi var.” diyerek kendisi hakkında yapılan savunmaları reddetti. Canlı yayına katılan Leyla Hanım ise Gökhan’ın ölümü ile alakalı bir ilgisinin olmadığını söyledi. Bunun ardından tehdit mesajlarını Didem Arslan Yılmaz’ın ekibine attığını söyleyen Leyla, Mustafa Bedir’in yalan söylediğini savundu. Bu iddiaların ardından Didem Arslan Yılmaz ve ekibi Gökhan Bedir olayını araştırmaya devam edeceklerini ifade etti.