Altın Fiyatları Dalgalanmaya Devam Ediyor! Uzman İsim Altın Dalgalanması Hakkında Açıklama Yaptı!

Altın Fiyatları Dalgalanmaya Devam Ediyor! Uzman İsim Altın Dalgalanması Hakkında Açıklama Yaptı!

Altın fiyatlarının özellikle Ekim ayında düşüşe geçmesinin ardından Altına yatırım yapan vatandaşlar fiyatların hangi seviyede ilerleyeceğini merak ederken ünlü ekonomistlerden Altın fiyatlarına ilişkin açıklamalarda peş peşe yapıldı ve işte haberin tüm detayları...

Ekim ayı ile birlikte Altın fiyatlarının düşüşe geçmesinin ardından Altına yatırım yapan vatandaşlar Altın fiyatlarının hangi seviyede ilerleyeceğini merak ediyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü ekonomistler altın fiyatları hakkında açıklamalarda bulunarak özellikle Kasım ayında Altın fiyatlarının bir toparlanma yaşayacağını ifade etti.

Bunun ile birlikte ünlü ekonomistler tarafından yapılan açıklamanın ardından özellikle gram altın ve çeyrek altın fiyatının Ekim ayında çok düşük seviyelerde seyretmesi ile birlikte Altına yatırım yapan vatandaşlar ise Altın fiyatlarının artıp artmayacağını şimdiden araştırıyor.

Altına yatırım yapan vatandaşlar merak ile Altın fiyatlarının hangi seviyede ilerleyeceğini merak ederken uzman Ekonomist İslam Memiş Altın fiyatlarının düşüşe geçtiğini belirterek özellikle 2023 yılında Altın fiyatlarının tekrardan yüksek seviyelerde hareket edeceğini ifade etti. Açıklamalarına devam eden ünlü ekonomisti İslam Memiş altın fiyatlarındaki hareketlenmenin dolar kuru ile ilişkili olduğunu ifade ederek dolar kurunun da bir hareketlenme yaşadığını ve 2023 Ocak ayında ise dolar kurunun yüksek seviyelerde seyredeceğini dile getirdi.