SSK ve Bağkur Emeklileri Acil Ek Ödemenizi Aldınız Mı? Almadıysanız Sakın Kaçırmayın!

SSK ve Bağkur Emeklileri Acil Ek Ödemenizi Aldınız Mı? Almadıysanız Sakın Kaçırmayın!

SSK ve Bağkur emeklilerine bankalar tarafından 3000TL ile 7000TL acil ek ödeme veriliyor. Peki bu ek ödemeyi nasıl alırım ? Acil ek ödeme şartları nelerdir? Kimler bu ödemeyi alabilir?

Emekli olan kişilere büyük bir haber var. Emekliye 3000 TL ve üzerinde 7000 TL'ye kadar ödeme yapılmakta. Son dakika olarak bankalar üzerinden verilecek olan bu ödemeler, acil ek ödemesi olarak geçmekte. Bankalar emeklilerin kredi notuna göre onay verecek ve emekli olan kişilerin bankalara gitmeden onay almasını sağlayacak.
 

Bankalardan maaş alan emeklilere yeni bir duyuru paylaşıldı.

Emekli olan kişilere son dakika kampanyaları devam etmekte. Bankalardan maaş alan emeklilere, 3000 TL ile 7000 TL arasında, emekli maaşınıza göre ödemeler yapılacak. Emekli olan kişilerin, para ihtiyacı olduğunda yardımına koşan bankalardan, kredi almak istemeyenlere yeni bir kampanya başlatıldı. 3000 TL ve 7000 TL arasında işlem yapacak olan kişilere, hesapları üzerinden yapılacak olan bu ödemeler, belirlenen politikalara uygun olmanız durumunda işlem yapılacaktır. Emeklilere kredi almak için başvuru yapacak olan kişiler, kendi banka hesapları üzerinden işlem yaparak, onay alacaklardır.

Emeklilere 3000 TL ve 7000 TL Arasında Ödeme Veren Bankalar

Emekli olan kişilere 3000 TL veya 7000 TL arasında ödeme alacaklarsa, kendi maaş aldığınız banka üzerinden başvuru yapabileceksiniz. Emekli maaşınızı hangi bankadan alıyorsanız,  nakit avans başvurusu için bankanın internet bankacılığına giriş yapmanız yeterli olacaktır.

İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra onay alacak kişiler, hesapları üzerinden kredili mevduat hesabına giriş yaparak, bu hesap için başvuru yapması gerekmektedir. Emekli olan kişiler, mevduat hesabına başvuru yaptıktan sonra onay alırlarsa, hemen hesaplarına artı para olarak bu ödeme yatacaktır.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 3000 TL ve 7000 TL arasında ödeme alacak kişilere, bankalar bu ödemeyi maaşlarına göre vereceklerdir. 3000 TL üzerinde emekli maaşı alıyorsanız, 7000 TL’ye kadar nakit avans limiti alabilirsiniz. Ayrıca emekli maaşınızı aldığınız bankadan daha önce kredi alsanız da bu ödemeleri sizlere yapacaklardır.