İhtiyacı Olanlara Aylık 600 TL'lik Ödeme Yapılacak!

İhtiyacı Olanlara Aylık 600 TL'lik Ödeme Yapılacak!

Yetim ve öksüzlere sağlanacak 600 TL'lik destek ödemesiyle birlikte çeşitli bilgilere yer verildi. Bunun için nereye başvuru sağlamak gerekiyor? İhtiyaç sahiplerine verilecek ödemeye ilişkin bilinmeyenler de yanıt bulacak. Bu noktada çeşitli ifadelere yer verildiği belirtildi. İşte bakanlık iletişim bilgisi...

Bakanlıktan gelen bilgiye göre aylık 600 TL'lik ödeme büyük dikkat çekti. Pek çok kişinin yakından takip ettiği maddi yardımlara ilişkin bilinmeyenler yanıt buluyor. Öyle ki çeşitli detaylar direkt olarak ön plana çıkmaya başladı. Son zamanlara damgasını vuran bu bilgi neticesinde çeşitli ifadelere yer verildi.

Yetim ve Öksüz Ödemesi Yapılacak!

Yetim ve öksüz gençlere verilen 600 TL'lik yardım parasıyla ilgili nasıl başvuru yapılacağı merak ediliyor. Bu noktada Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na başvuru yapılması gerekecek. Bakanlığa giderek TC kimliğiniz ile başvuru yapmanız gerekiyor. Bununla birlikte Ankara'da oturanlar için iletişim bilgisini de sizlerle paylaşıyoruz. Nereden iletişim kurmanız gerektiğini merak ediyorsanız detaylar sizlerle olacak.

Başvuru İçin İletişim Bilgisi

Eskişehir Yolu Söğütözü Mah. 2177. Sok. No: 10/A Kat: 17-18-19 06510 Çankaya/Ankara

Telefon (Santral): (0312) 705 8000 - (312) 705 8001 (Ana Hat)