CEPTETEB Kredi Kartı Kullananlar Dikkat! 30 Kasıma Kadar 1000TL Kazanabilirsiniz!

CEPTETEB Kredi Kartı Kullananlar Dikkat! 30 Kasıma Kadar 1000TL Kazanabilirsiniz!

CEPTETEB kredi kartı kullananlar internet üzerinden yapacakları alıverişler sayesinde 1000TL'ye kadar para kazanma fırsatı yakalıyor. Kazanmak için ne yapması gerekiyor. TEB Bankası Kimlere veriyor?

TEB dijital bankacılık platformu olan CEPTETEB üzerinden 1000 TL`lik kampanya başladı. Kampanya kredi kartı ürünün kullanım üzerinden sağlanacak ve de vatandaşlara ay ay destekler sağlanacak. CEPTETEB üzerinden sağlanacak kampanya detayları verildi.

TEB resmi sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni kampanyasına dair müşterilerini bilgilendirdi. 30 Kasım tarihine kadar CEPTETEB Dijital Kredi Kartı onaylanmış ve kampanyaya katılmış herkesin sunulmuş olan imkandan faydalanabilecek olduğunu duyuran TEB, internet sayfası üzerinden yapılmış alışverişlerinin %20 kadarına aylık en fazla 100 TL kampanya süresince en fazla 1000 TL efsane fırsat sunmakta.

Kampanya sadece CEPTETEB Dijital Kart sahipleri içindir.

Sadece internet üzerinden yapılmış olan harcamalarda olan kampanya. Her işlemin %20`si gün sonunda ekstrene indirim olarak yansıyacaktır. Kampanya dahilinde vatandaşlar ayda en fazla 100 TL kazanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için 30 Kasım tarihine kadar başvuru yapılmış olması ve de kredi kartının onaylanması gerekmektedir. Kampanyaya katılmış kişiler aylık 100 TL indirimlerinden 30 Ağustos 2022 tarihine kadar yararlanabilecekler.