Akaryakıt Fiyatları Düştü! Benzin, Motorin ve LPG-Otogaz Fiyat Listesi Değişti..

Akaryakıt Fiyatları Düştü! Benzin, Motorin ve LPG-Otogaz Fiyat Listesi Değişti..

Akaryakıt fiyatlarının gittikçe düştüğünü görüyoruz. Benzin, motorin ve LPG fiyatlarındaki ucuzluğun hemen ardından yeni bir indirim kararı gelebilir.Nisan itibariyle İstanbul, Ankara ve İzmir'deki fiyatlar ne durumda? İşte güncel fiyatlarla birlikte EPGİS'ten gelebilecek indirim açıklaması...

Akaryakıt fiyatlarına gelen indirimler bitmek bilmedi. Zam kararının iptalinden sonra yeni bir indirim duyurulmuştu. Şimdi ise 22 Nisan itibariyle akaryakıt fiyatlarında yeniden değişiklik olacak mı merak ediliyor. Özellikle de son zamanlarda brent varil petrol fiyatının düşmesiyle birlikte akaryakıt fiyatlarında düzenlemeye gidilebileceği kaydedilmişti. Üstelik zam üstüne zam gelirken akaryakıt fiyatlarının hızlı şekilde yükselmesi de tepki çekiyordu. Şimdi ise çeşitli indirimlerle araç sahiplerinin daha ucuza akaryakıt alması hedeflenecek.

Yeni İndirim Gelecek mi?

EPGİS'ten yeni bir indirim açıklaması bekleniyor. Bu geceden itibaren geçerli olabilecek indirimler ve çok daha fazlası merak edilmekte. Üstelik tüm bunların yanı sıra ulaşım ücretlerinin de azalması gündeme gelecek. Özellikle de uçak fiyat biletlerinin artması gözden kaçmamıştı.

Şehirlerde Güncel Akaryakıt Fiyatları  Nisan

İstanbul Güncel Akaryakıt Fiyatları

Benzin: 20.39 TL

Motorin (Mazot): 22.91 TL

LPG (Otogaz): 11.12 TL

Ankara Güncel Akaryakıt Fiyatları

Benzin: 20.48 TL

Motorin (Mazot): 22.99 TL

LPG (Otogaz): 11.34 TL

İzmir Güncel Akaryakıt Fiyatları

Benzin: 20.48 TL

Motorin (Mazot): 22.96 TL

LPG (Otogaz): 11.34 TL