Ben Bu Cihana Sığmazam'a Ozan Akbaba Geliyor!

Ben Bu Cihana Sığmazam'a Ozan Akbaba Geliyor!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin son bölümünde yaşananlar şok etkisi yarattı. Diziyle ilgili güncel gelişmeler ve yeni oyuncu transferi büyük ses getirdi. ATV'deki dizinin son bölümünde neler oldu?

Kasaba Doktoru finalinden sonra Ozan Akbaba'nın diziye katılacağı müjdesi verildi. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu dizinin bitmesiyle birlikte, gözler Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine çevrildi. Diziyle ilgili merak edilenler ve çok daha fazlası haberimizde olacak.

Ozan Akbaba Diziye Katılıyor!

Oktay Kaynarca ile daha önce EDHO'da oynamış olan Ozan Akbaba, artık Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde de oynayacak. Oyuncunun hayat vereceği karakterin yanı sıra son bölüme dair bilgiler de verildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Özeti

Cezayir, Bekir konusunda verdiği kararın vicdan muhasebesini daha bitirmemişken Leyla, ağabeyi Bekir'i iyice merak edip Cezayir'i sıkıştırır. Cezayir, Leyla'ya gerekli açıklamada bulunur ve rahatlamasını sağlar. Lakin Bekir'in ölümünü tek bilen Cezayir değildir.

Gülendam geçirdiği bir kriz yüzünden tekrar hastaneye kaldırılınca Cezayir, Firuze'ye annesiyle yeterince ilgilenmediğini söyler ve Firuze'ye duygusal olarak yüklenir.

Firuze'ye bilinmedik bir yerden çiçekler gelmeye başlar. Firuze'nin aldığı çiçekler onun Cezayir'e olan duygularını yumuşatırken Leyla, Cezayir'in kendisine olan sevgisini sorgulamasına neden olur. Ama çiçekler bambaşka bir sürpriz buluşmanın habercisidir.

Jean Luc, Firuze'nin Cezayir ve Yıldırım Türk üzerine yaptığı itirafa şaşırır. Ve gerçeğin peşine düşer. Jean Luc'un Firuze konusunda kararsız kaldığını anlayan Continental pakt Jean Luc'un üzerine oynamaya başlar.

Cezayir, Tatavlalı hakkında yeni planlar kurarken Sabit, Cezayir'e saldırmak için eline bir fırsat geçirir.

Cezayir, Bekir'in akıbeti hakkında Leyla'ya ne cevap verecektir? Bekir ile ilgili sırra vakıf olan sürpriz kişi kimdir? Cezayir karşısında Firuze'yi kim savunacak? Çiçekler kimleri buluşturacak? Sabit, Cezayir'in saldırısına nasıl cevap verecek?