Ateş Kuşları 3. Bölüm Yayınlandı mı? Fragmanda Neler Yaşandı?

Ateş Kuşları 3. Bölüm Yayınlandı mı? Fragmanda Neler Yaşandı?

Ateş Kuşları dizisi 3. bölüm fragmanı ekrana geldi. Yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? Son dakika gelişmeleri ve dahası haberimizde olacak. Dizide izleyicileri yakından ilgilendiren birkaç olay yaşandı. ATV dizisi yine heyecanlı anlara sahne oluyor.

ATV dizisi Ateş Kuşları'nda yaşananlar izleyicileri çok etkiledi. Çünkü olaylar ve gelişmeler bir türlü durulmuyor. Dizinin son bölümünde bizleri neler beklemekte? Ateş Kuşları'nı yakından takip edenler de biliyor ki oyuncu kadrosunda yakın zaman sonra bir değişiklik olabilir.

Ateş Kuşları Yeni Bölüm Fragmanı

Yuvaları kül olan Ateş Kuşları, evsiz barksız kalır ve başladıkları noktaya yani sokaklara geri dönerler. Ali bu sefer de ailesini sokaklardan kurtarabilecek midir? Geçmişte ise Köksüzler, İstanbul'un tepesine kurdukları ilk yuvalarında aile olmaya ve hayatta kalmaya çalışırlar.

Mercan, Eyüboğlu Köşkü'ne giriyor

Zıpkın, Gülayşe'nin bu çektiklerine dayanamaz ve geçmişin sırlarının ortaya çıkması için Mercan'ı Eyüboğlu köşküne hizmetçi olarak sokmanın bir yolunu bulur. Bu yol onları amaçlarına ulaştırabilecek midir?

Barbaros, Gülayşe'nin peşinde

Diğer yandan Gülayşe çöpte bulunduktan sonraki ilk yuvası olan sokağa tekrar dönmenin şaşkınlığını yaşamakta ve Barbaros'tan sonsuza kadar ayrıldığını sanmaktadır. Oysa Barbaros, Gülayşe'yi babasına götürebilmek için peşlerine düşmüştür. Gülayşe farkında olmasa da Barbaros her an onu izlemektedir.