Yıldız Oyuncu Yapımcıya Resmen Ayrılmak İstediğini Söyledi! Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Resmen Deprem Oldu!

Yıldız Oyuncu Yapımcıya Resmen Ayrılmak İstediğini Söyledi! Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Resmen Deprem Oldu!

Hilal Altınbilek'in söylediği düşünülen söz bambaşka bir oyuncudan çıktı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılmak istediğini belirtti. Peki ATV dizisinden kim ayrılacak? Kerem Alışık'tan sonra ekranlara veda edecek oyuncu şimdiden belli olmaya başladı. İşte merakla beklenen ayrılık gelişmesi...

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde Hilal Altınbilek'in diziden ayrılması beklenirken bambaşka bir isim diziden ayrılmak istediğini açıkladı. ATV ekranlarında yer alan diziden kimin ayrılacağı merak konusu haline geldi. Kerem Alışık ile birlikte görüntülenen ünlü oyuncu Serpil Tamur, diziyle ilgili bazı sözler sarf etti.

Serpil Temur Ayrılmak İstiyor

Kerem Alışık ayrılığından sonra kendisinin de diziden ayrılmak istediği ortaya çıktı. Bu konuda "darısı başıma inşallah" demesi dikkat çekti. Tüm bu gelişmeler dahilinde oyuncunun dizide Hamimme karakterini canlandırdığını belirtelim. Mehmet Kara ve Züleyha'nın başına gelen olaylardan ziyade usta oyuncunun vedası diziye damgasını vurabilir.

Dizi Final Yapacak mı?

ATV'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın final yapmayacağı konuşuluyor. Bu nedenle dizinin yayın hayatına devam etmesi her şeyden önemli. En azından bu sezonun tamamlanarak izleyicilerin aklında güzel bir son ile kalması gerekir. Dizinin hikayesindeki eksiklikler tamamlandığında çok daha hatırı sayılır bir yapım olacağı düşünülüyor. İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek diziyi sırtlamış durumda. Demir Yaman'ın yani Murat Ünalmış'ın eksikliği de hissediliyor.