Yasak Elma Dizisini Gülmek İçin İzliyorlar! Yasak Elma Dizisine Ünlü Bir Oyuncu Daha Dahil Oluyor!

Yasak Elma Dizisini Gülmek İçin İzliyorlar! Yasak Elma Dizisine Ünlü Bir Oyuncu Daha Dahil Oluyor!

Yasak Elma dizisi izleyicileri dizi hakkında ilginç açıklamalarda bulundu! Yasak Elma dizisini gülmek için izleyenler dahil var. Yasak Elma dizisine ünlü bir oyuncu daha dahil oluyor. Dahil olan oyuncu kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır.

Fox TV’nin entrikalarıyla popüler olan dizisi Yasak Elma’da heyecan sürekli devam ediyor. Diziden yeni ayrılan karakterler olduğu gibi yeni girenlerde oluyor. Heyecanı ikiye katlayacak olan bir karakterin gireceği haberleri ulaştı! Yakın zamanda katılacak olan isim kim? İzleyiciler tarafından merakla bekleniyor!

Yasak Elma Dizisi İzleyicileri Gülme Krizine Sokuyor!

Her hafta farklı bir olayla izleyicileri karşısına gelen Yasak Elma dizisi, pek çok izleyici için izlemesi keyifli bir hal aldı. Diziyi gülmek için izlediğini söyleyen izleyiciler dizinin olaylarından ve bu şekilde ilerlemesinden oldukça memnun.

Yasak Elma Dizisine Yıldız Bir Oyuncu Katılıyor!

Yeni sezonda da yoluna emin adımlarla devam eden diziye Hasan Ali Kuyucuyla farklı bir isim denk gelmişti. Erdal Özyağcılar’ın hayat verdiği Hasan Ali, değişik rolleriyle öne çıkacak ismi de peşinden getiriyor. Yayınlanan söylenti ve bilgilere göre Ömer isimli bir karakter daha katılacak. Bu kişiyi oynayacak isim ise en son Sol Yanım dizisinde rol alan Emre Dinler olarak açıklandı!

Ömer Dinler Yasak Elma Dizisine Dahil Oluyor!

Ömer Dinler final yapıp hüzünlü bir şekilde yayın hayatına son veren Sol Yanım dizisinde de Barbaros isimli bir karakteri canlandırıyordu. Bu kez Yasak Elma’ya yine benzer bir karakterle dahil oluyor.