Yasak Elma Dizi Oyuncusu Boşanıyor! Yasak Elma Dizisinde Deprem Oldu

Yasak Elma Dizi Oyuncusu Boşanıyor! Yasak Elma Dizisinde Deprem Oldu

Fox TV'de ekrana gelen Yasak Elma dizisi seyircileri adeta nakavt etti. Çünkü Yıldız ile Çağatay ayrılmadı. İkilinin küs olduğu ve boşanacağı belirtilse de bu gerçekleşmedi. Peki Yıldız Çağatay'ı affetti mi? Evliliklerini son anda kurtarıp kurtarmadıkları merak ediliyor. Fox TV dizisinde yaşananlar belli oldu.

Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde Çağatay ve Yıldız arasında inanılmaz olaylar yaşanacak. İkilinin boşanması bekleniyordu ancak seyircileri ters köşe yaptılar. Yıldız'ın barışmaya yanaşacağı iddia ediliyor. Peki boşanma işi neden iptal oldu? Yıldız, kendisini Kumru ile aldatan Çağatay'ı affedecek mi? Fox TV dizisindeki bu gelişme reytingleri de etkileyecek. Seyirciler adeta şok içerisinde yeni bölüm fragmanını izledi.

ÇAĞATAY VE YILDIZ NEDEN BOŞANMADI?

İkilinin boşanmamasındaki neden ortaya çıktı. Yıldız her ne kadar boşanmak için can atsa da elinde yeteri kadar delil yok. Dolayısıyla temiz bir boşanma işlemi gerçekleştiremiyor. Çağatay da boşanmak için istekli olmayınca aralarındaki resmi işlemlerin sona ermesi şu an için imkansız gibi gözüküyor. Ayrılıklarına ramak kalmışken Çağatay'ın hala barışmak için bir avantajı bulunuyor.

ÇAĞATAY ÇOK PİŞMAN

Öte yandan Çağatay'ın pişmanlık beslediği sahneler de ekrana geldi. Ancak iş işten geçtiği için Yıldız'ın onu affedeceği düşünülmüyor. Şimdilik dizinin yeni bölümünde ikiliye dair pek çok detaya değinilecek. Ancak sonrasında Çağatay ile Yıldız'ın ayrılığı tekrar gündeme gelecek. Belki de yanılırız ve Yıldız tekrar barışmaya razı gelir. Ancak bu sefer de izleyiciler isyan edecektir.