Yargı Dizisinin Senaristi Boş Durmuyor! Dizi Hakkında Güzel Haberler Var!

Yargı Dizisinin Senaristi Boş Durmuyor! Dizi Hakkında Güzel Haberler Var!

Yargı'yı izleyenler yaşanan gelişme karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Kanal D dizisinde neler yaşanıyor? Dizinin senaristi Sema Ergenekon'un yaptığı paylaşım dudak uçuklattı. Doğrulanan bu müjde ile beraber dizi izleyicilerini neler bekliyor ortaya çıktı. İşte Yargı'da yaşanacaklar...

Yargı dizisi, reytinglerde ışık saçmaya devam ediyor. Dizinin her bölümü fazlasıyla izlenmekte. Hal böyle olunca izleyiciler her hafta farklı bir hikaye ile karşılaşıyor. Çünkü büyük bir kitleye hitap edildiği için sürekli olarak yeni olay akışına ihtiyaç duyulmakta. Dizinin senaristi Sema Ergenekon ise önemli bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabından verdiği haberde diziye damgasını vuracak bir gelişme paylaştı.

Toygar Işıklı Müjdesi!

Toygar Işıklı Yargı dizisi de dahil olmak üzere pek çok dizinin müziğini yaptı. Özellikle de Arka Sokaklar'daki çok beğeniliyor. Şimdi ise Twitter üzerinden Sema Ergenekon ile konuşan Işıklı, önemli bir haber verdi. Yargı dizisinin müziklerini albüm haline getirecek ve bunu 2022 yılının ilk ayında çıkaracak. Çalışmaların tam gaz devam ettiği belirtiliyor. Eğer sizler de Yargı dizisi izliyorsanız bu gelişme sizi de sevindirmiş olabilir.

Yargı Kaç Sezon Sürecek?

Yargı dizisinin kaç sezon süreceği çok konuşuluyor. En az 2 sezon sürmesi beklenen dizinin büyük ilgi görmesi halinde birkaç sezon fazladan sürebileceği iletildi. Dizinn senaryosu şu an için fazlasıyla yeterli. Hikayenin devamı için Sema Ergenekon'a düşecek pay ise fazla. Diziye dair en son gelişmeleri haber sitemiz üzerinden takip edebileceksiniz.