Yargı Dizisinde Reklam Skandalı Yaşandı! Yargı Dizisinde Reklam Seyircinin Gözünden Kaçmadı!

Yargı Dizisinde Reklam Skandalı Yaşandı! Yargı Dizisinde Reklam Seyircinin Gözünden Kaçmadı!

Yargı dizisinde Ceylin gündemden düşmüyor. Düzenli olarak su içerken ki sahneleri yayınlanan Ceylin'le ilgili bir gerçek ortaya çıktı. Ilgaz ve Ceylin arasındaki bu detay izleyicilerin yüzünü gülümsetti. Peki Kanal D dizisinde neler yaşanıyor? İşte merak edilen gelişmeler...

Yargı dizisi, yüksek reyting oranıyla izleyicilerin dikkatini çekiyor. Pek çok kişi dizinin yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemekte. Ancak dizinin yeni bölümüyle beraber ortaya çıkan bir gerçeği açıklayacağız. Ceylin'in düzenli olarak su içerken ki görüntüleri herkesi şaşırtmıştı. Hatta sosyal medyada bu konuya özel yorumların yapıldığı da biliniyor. Ceylin'in neden su içtiğiyle ilgili yaşanan gelişmeyi pek çok kişi değerlendirdi.

Ceylin Su Reklamı Yapıyor!

Yargı dizisinde ürün yerleştirme bulunuyor. Su reklamının yapıldığı ve markanın bulunduğu şişenin düzenli olarak Ceylin'in elinde olduğunu görüyoruz. Ceylin'in su içerken o şişeyi kullanmasının nedeni tam olarak bu. Dizide ufak bir sahne olarak gözükse de aslında izleyicilerin epey zamandır dizide fark ettiği bir olaydı. Sosyal medya yorumlarında konuya dair çeşitli esprili yorumlar da yapılıyor.

Ilgaz da İçmeye Başladı

Ceylin'in su içtiği sahnelerden sonra kendisine Ilgaz da eşlik ediyor. Bu durum izleyicilerin iyice komiğine gitti. Ürün yerleştirmenin bu kadar fazla belli olması güldürdü. Bir yandan Kanal D dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve performansı o kadar iyi ki bu duruma göz yumuluyor.