Yargı Dizisinde Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Ortaya Çıktı! Ünlü Oyuncu Diziden Ayrıldı Bile!

Yargı Dizisinde Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Ortaya Çıktı! Ünlü Oyuncu Diziden Ayrıldı Bile!

Yargı'da oyuncu ayrılığı yaşandı. Diziden ölerek ayrılan isim ortaya çıktı. Üstelik bunu Ceylin'in yaptığı görülüyor. Gece vakti ormanda elinde silah olan Ceylin, kimin hayatını sonlandırdı? Diziden ayrılan başrol oyuncusu artık farklı bir projede rol alacak. İşte Yargı dizisinden ayrılan o isim...

Yargı dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar şimdiden izleyicileri heyecanlandıracak. Çünkü Kanal D dizisinde önemli bir ayrılığın yaşanması bekleniyor. Özellikle de başrol oyuncularından birinin diziye veda edeceği öğrenildi. Ceylin ile ilgili yaşanan şok gelişme gözler önüne serildi. Ceylin'in silahla birilerini öldürdüğü görülüyor. Peki kimi öldürdüğü ortaya çıktı mı? Başrol karakteri bu sefer zor bir duruma düşecek.

Ceylin Silahla Öldürdü

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrol oynadığı dizide neler yaşandı merak edildi. Ceylin'in kendine geldiğinde elinde silah olduğu görüldü. Yanında yatan bir ceset bulunuyordu. Hal böyle olunca izleyiciler bu sahneleri panik halinde izleyecek.

Diziden Kim Ayrıldı?

Onur Duymaz'ın hayat verdiği Engin karakterinin öldüğü düşünülüyor. Dolayısıyla Onur Duymaz'ı son kez ekranlarda görebiliriz. Tüm bu gelişmeler dahilinde dizide yaşanacak olası detaylardan bahsedeceğiz.

Ceylin Tutuklanacak mı?

Öte yandan Ilgaz'la da tartıştığı ortaya çıkan Ceylin'in cinayetten ötürü tutuklanması bekleniyor. Ilgaz'ın bu duruma nasıl tepki vereceği merak konusu oldu. Kanal D dizisi şaşırtıcı anlara yer verecek.