Yargı Dizisinde Büyük Ayrılık! Yargı Dizisinde Deprem Oldu

Yargı Dizisinde Büyük Ayrılık! Yargı Dizisinde Deprem Oldu

Sosyal medyada gündem olan Pınar Deniz ayrılık iddiası kısa süre içerisinde TT oldu. Yargı dizisi başrol oyuncusu Pınar Deniz, yeni bir dizi teklifi aldı. Üstelik kariyerine olumlu etki edebilecek bir yerden teklif geldi. Peki Ceylin karakterine hayat veren oyuncu, Kanal D dizisi Yargı'dan ayrılacak mı?

Yayın hayatına hızlı bir şekilde başlayan Yargı dizisi, başrol oyuncularının yıldızlaşmasıyla reyting canavarına dönüştü. Dizinin uluslararası camiada da ilgi gördüğü biliniyor. Her hafta Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin reytingleri ise yüksek seviyede. Peki her şey güzel gidiyorken Pınar Deniz'e gelen dizi teklifi nasıl sonuçlandı? Pek çok kişi ünlü oyuncunun diziden ayrılacağını düşündü. Sosyal medyadan açıklama yapan Pınar Deniz ise herkesi şaşırttı.

Diziden Ayrılmayacak!

Yargı'da Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz, dizinin en önemli iki oyuncusundan biri konumunda. Diziden ayrılmayacağını açıklamasıyla birlikte hayranları bu habere çok sevindi. Yargı'nın her hafta Kanal D ekranlarında sevilerek takip edildiği biliniyor. Dolayısıyla bir anda diziden ayrılması şok etkisi yaratırdı.

Dijital Platformdan Teklif Geldi

Uluslararası dijital platformdan gelen bu teklif sonrası herkesin gözü ünlü oyuncudaydı. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in oynadığı dizi yayın hayatına devam edecek. Oyuncu kadrosunda bir eksiklik yaşanmayacak. Bu güzel gelişmelerin ardından Yargı dizisinin yeni bölümüne odaklanıldı.