Yargı Dizi Oyuncusu Pınar Deniz'in Yaptığı Paylaşım Olay Oldu! Ortalık Yangın Yerine Döndü!

Yargı Dizi Oyuncusu Pınar Deniz'in Yaptığı Paylaşım Olay Oldu! Ortalık Yangın Yerine Döndü!

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Yargı dizisinde Ceylin karakterini Pınar Deniz hayat veriyor. Yetenekli oyuncu Pınar Deniz yeteneği ve güzelliği ile ön plana çıkmayı başardı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile herkesi şaşkına çevirdi. Pınar Deniz hayranları ünlü oyuncuya kısa sürede birçok yorum yaptı. İşte haberin tüm detayları...

Haberİnternette.Com / Detay - Her hafta pazar günü saat 20.00'de Yargı dizisi ekranlara gelmeye devam ediyor. Kaan Urgancıoğlu ile başrolü paylaşan yetenekli oyuncu Pınar Deniz milyonları ekran başına kilitlemeyi başardı. Ceylin karakterine hayat veren yetenekli oyuncu Pınar Deniz güzelliği ile de hayranlarını büyüledi. Pınar Deniz verdiği pozlar ile sosyal medyada da damga vurmaya devam ediyor.

Pınar Deniz güzelliği ile adeta büyüledi

Murat Dalkılıç'ın yani şarkısının klipinde yer alan Pınar Deniz geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda bulundu. Murat Dalkılıç'a ise ünlü oyuncunun klipinde yer alan Pınar Deniz'in şu an ise çok iyi bir konumda olduğu soruldu. Murat Dalkılıç ise bu hissiyatın çok iyi bir şey olduğunu, boynuz kulağı geçince çok mutlu olduğunu dile getirdi. Klipin ardından adını duyurmayı başaran Pınar Deniz şimdilerde ise ekranların vazgeçilmez isimleri arasında yer alıyor. Güzelliği ve yeteneği ile ön plana çıkan Pınar Deniz Instagram'da paylaştığı fotoğraflar ile de adeta gündem oldu.

Pınar ve Kaan sevgili mi?

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Netflix'te yayınlanan Aşk 101 dizisinde de Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu partner olarak karşımıza çıkmıştı. İkili bunun ardından Yargı dizisinde de bir araya geldi. Hatta Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in sevgili olup olmadığı ise merak ediliyor. Alınan bilgiler neticesinde ikili sevgili değil. Yetenekli oyuncu Pınar Deniz meslektaşı Yiğit Kirazcı ile birlikte. Kaan Urgancıoğlu'nun ise şu an için hayatında kimse olmadığı iddia ediliyor. Pınar Deniz sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile zirveye oturdu. Ünlü oyuncu duru güzelliği ile gözlerden kaçmadı.

Instagram'da 2 milyonu aşkın takipçisi bulunan Pınar Deniz adalarda verdiği pozunu takipçileri ile paylaştı. Pınar Deniz 'Adaları severim' notunu fotoğrafın altına düştü. Ünlü oyuncunun sevgilisi Yiğit Kirazcı ise bu paylaşıma yorum yapmayı ihmal etmedi.

Kaynak:Dizi Haberleri