Yalancı Dizisinin Neden Final Yaptığını Başrol Oyuncusu Açıkladı! Yalancı Dizisi Neden Final Yaptı?

Yalancı Dizisinin Neden Final Yaptığını Başrol Oyuncusu Açıkladı! Yalancı Dizisi Neden Final Yaptı?

Yalancı dizisi ile tekrardan ekranlara dönen ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu dizi hakkında birtakım açıklamalar yaptı. Salih Bademci ile Yalancı dizisinde başrolü paylaşan yetenekli oyuncu Burçin Terzioğlu Show TV ekranlarında hayranları ile tekrardan buluşmanın keyfini sürdü. İşte haberin tüm detayları...

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkili hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken Yalancı dizisi reytinglerde iyi bir başarı elde edemedi. Bundan dolayı dizinin iyi reytingler alamaması ile birlikte final kararı gündeme geldi. Alınan bilgiler neticesinde Yalancı dizisi 23 Kasım Salı akşamı 10. bölümü ile final yapacak. Yani bizi 23 Kasım Salı günü son kez ekranlara gelerek izleyici ile buluşacak.

Burçin Terzioğlu, Yalancı dizisi hakkında konuştu

Burçin Terzioğlu arkadaşları ile birlikte Yalancı dizisinin final yemeğinde bir araya geldi. Dizinin başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu yaptığı açıklamalar ile gündemi oldu. Yetenekli oyuncu Burçin Terzioğlu final yemeği olduğunu 10. bölüm ile birlikte dizinin final yapacağını açıkladı. Çok keyif alarak çalıştıklarını söyleyen Burçin Terzioğlu arkasında duracakları güzel bir iş yaptıklarını, başlarken de çok yoğun olduklarını, başlangıç gecesi yapamadıklarını fakat biterken final gecesi yaptıklarını dile getirdi. Yetenekli oyuncu Burçin Terzioğlu’na dizinin neden final yaptığına dair soru soruldu. Dizi severler reytinglerden mi yoksa senaryo sıkıntısından mı yapımın ekranlara veda edeceğini merak ediyor. Bunun ardından Burçin Terzioğlu planladığı gibi senaryonun bu kadar olmadığını ve reytinglerden dolayı dizinin ekranlara veda edeceğini dile getirdi.

Yalancı dizisi reyting kurbanı oldu

Düşük reytinglerden dolayı senaryoyu tam olarak aktarılmadan Yalancı dizisi ekranlara veda etmek zorunda kaldı. Dizinin başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu ise projenin kendisi için güzel ve keyifli bir iş olduğuna değindi. Yetenekli oyuncu Terzioğlu seyircinin tam olarak senaryoyu alamadığını fakat kendilerinin yaptığı işten dolayı mutlu olduğunu aktardı. Yalancı dizisinin 10. bölümünün de çok keyifli olduğunu, tatlı bir iş çıkardıklarını ve bitirdiklerini dile getirdi. Bu açıklamanın ardından Yalancı dizisinin final bölümü de şimdiden izleyici tarafından merak söz konusu oldu.