Üç Kuruş Dizi Oyuncusu Uraz Kaygılıaroğlu Diziden Resmen Kovuldu! Üç Kuruş Yönetmeni Darp Etti İddiası!

Üç Kuruş Dizi Oyuncusu Uraz Kaygılıaroğlu Diziden Resmen Kovuldu! Üç Kuruş Yönetmeni Darp Etti İddiası!

SHOW TV yaptığı projelerle birlikte oldukça kendi bünyesine ciddi oranda izleyici çekiyor. Bu projelerden biri olarak Üç Kuruş dizisi yer alıyor. Başrol oyunculuğunda son zamanlarda büyük çıkış yakalayan Uraz Kaygılaroğlu için ciddi bir iddia atıldı. Yönetmeninden dayak yediği iddiasıyla birlikte bu söylentiler büyüdü. Detaylar haberimizde paylaşıldı.

Uraz Kaygılaroğlu’nun sosyal medya üzerinde başlatılan söylentiler sonrasında çığ gibi büyüme sağladı. Sette yönetmen Sinan Öztürk ve Uraz Kaygılaroğlu’nun kavga ettiği yönünde haberler atılmaya başladı. Bu durumun yaşanmasıyla birlikte dizinin büyük tehlikeye gireceğinden araştırılmaya başlandı.

Uraz Kaygılıaroğlu Açıklaması

Yaşanan durumla ilgili olarak Uraz Kaygılaroğlu konuyla ilgili açıklama yaparak esprili bir şekilde “Sinan abi beni herkesin içinde dövdü” dedi. Bu durumla ilgili sıkıntı yaşanmış ancak tatlıya bağlandığını aktararak bir sorun olmadığını gösterdi.

Sıkı bir takipçi kitlesine sahip olan Uraz Kaygılaroğlu oluşan haberle birlikte hayranları da endişelendirdi. Yaptığı projelerde farklı rolleriyle kendine sıkça söz ettiren Kaygılaroğlu projelere devam edecektir. İlerleyen zamanlarda dizi de ne tür değişimler olacak göreceğiz.