Üç Kuruş Dizi Oyuncusu Sezon Final Tarihini Ağzından Kaçırdı! Üç Kuruş Dizisi Erken Sezon Finali Yapacak mı?

Üç Kuruş Dizi Oyuncusu Sezon Final Tarihini Ağzından Kaçırdı! Üç Kuruş Dizisi Erken Sezon Finali Yapacak mı?

Üç Kuruş'un yeni bölümleri yayınlanıyor. Ünlü oyuncu dizinin sezon finalinde neler olacağına dair bazı ipuçları verdi. İzleyiciler dizi hakkında bilgi edinmek istiyordu. Show TV'de ekrana gelen Üç Kuruş kaç sezon sürecek? Dizinin ünlü oyuncularından Civan Canova, önemli itiraflarda bulundu.

Üç Kuruş dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan Civan Canova, dizi hakkında bazı bilgiler verdi. Üç Kuruş dizisine neden katıldığını anlatarak yapım hakkında övgüler dizdi. Pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği yapımda ne tür gelişmeler bizleri bekliyor? Show TV'nin sevilen dizisine dair son detaylar öğrenildi. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un oynaması da reytingler için ayrı bir etken...

Dizinin Senaryosunu Anlattı

Cihan Canova, dizide Oktay karakterini canlandırmakta. Kendisine ilk olarak senaryo anlatıldığında birkaç bölümden ziyade bir sezonun hikayesi anlatıldı. Karakteri nelerin beklediği ve ne gibi olayların yaşanacağı gün yüzüne çıktı. Detaylı şekilde karakteri inceleme imkanına sahip olan ünlü oyuncu, bu nedenle dizinin sağlam temeller üzerine kurulduğunu belirtiyor. Karakteri seçme konusunda da en etkili olan detayın bu olduğunu söyledi.

Üç Kuruş Kaç Sezon Sürecek?

Dizinin kaç sezon yayınlanacağına dair bir detay paylaşılmadı. Sezon finalinden sonra ikinci bir sezon çekilir mi göreceğiz. Reytinglerde her şey yolunda giderse muhtemelen bir sıkıntı çıkmayacak. Diziyi severek izleyen izleyiciler halinden memnun. Üç Kuruş dizisinde neler yaşanacak hep birlikte öğreneceğiz.