TRT, Masumlar Apartmanı Dizisi İçin Üzücü Kararı Açıkladı!

TRT, Masumlar Apartmanı Dizisi İçin Üzücü Kararı Açıkladı!

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanını izleyenler ünlü ismin ayrılacağını anladı. Başarılı oyuncu en kısa sürede ekranlara veda edecek. Peki Birkan Sokullu diziden ayrılıyor mu? Hakkındaki iddialar Han karakterinin öldüğünü ortaya koydu. İşte TRT 1 dizisinin yeni bölümünde yaşananlar...

TRT 1 Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünde üzücü bir ayrılık yaşanacak. Dizinin yeni bölüm fragmanını izleyenler kimin ayrılacağını anladı bile. Han'ın tabuttaymışcasına görüntülenen hali herkesi korkuttu. Safiye'ye söylenen "başınız sağ olsun" sözü büyük tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları Birkan Sokullu'nun ayrılmasını istemiyor. Haliyle dizinin yeni bölümü ilgiyle izlenecek. Bir yandan Ceylan ile Han'ın tartışmaları da dizi gündemine damgasını vuracak.

Han Diziden Ayrılacak mı?

Birkan Sokullu'nun canlandırdığı Han karakteri diziden ayrılır mı henüz bilinmiyor. Anlaşılan o ki başarılı oyuncunun geleceği oldukça karışık. Dizide oynayıp oynamayacağı konusunda seyircilerin kafası bir hayli karıştı. Bu durumun yeni bölümde aşılması muhtemel. Ceylan, her ne kadar Han'a karşı mahçup olsa da bir de Safiye'nin tepkisiyle karşılaşıyor. Üçlü arasındaki tartışma seyircileri etkileyecek diğer sahne olacak.

Aslıhan Gürbüz Farkını Gösterdi!

Diziye henüz yeni katılan Aslıhan Gürbüz, sergilediği oyunculuk performansı ile dikkatlerin üzerine çevrilmesini sağladı. Güzelliğinin yanı sıra oyunculuk kabiliyeti ile de farkını ortaya koydu. Ceylan karakterini canlandırarak adından söz ettirmeyi sürdürüyor.