TRT Barbaroslar Dizi Oyuncusu Hızır Reisin Üstünü mü Çizdi? Hızır Reis Barbaroslar Dizisinden Ayrılacak mı?

TRT Barbaroslar Dizi Oyuncusu Hızır Reisin Üstünü mü Çizdi? Hızır Reis Barbaroslar Dizisinden Ayrılacak mı?

Barbaroslar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide Hızır Reis'i bekleyen tehlike ortaya çıktı. Meryem ile yaşadığı aşk gittikçe filizlenecek. Ancak yolculuk esnasında başı Pietro ile belaya girebilir. Midilli yolundayken başına gelecek olaylar TRT 1 ekranlarında gösterilecek. Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 13. bölüm fragmanında olanlar...

TRT 1 dizisi Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nda yeni gelişmeler yaşandı. Pek çok kişi dizideki olayların detaylarını merak ediyor. Hızır Reis'in Midilli yolculuğu esnasında başına gelecekler şimdiden korkuttu. Fragmanı izleyenler dizide neler olacağını az çok tartışmaya başladı. Hızır Reis ve Meryem'in ortak hareket etmesi de sevindirici bir gelişmeydi. Peki sevilen dizide ne gibi gelişmeler yaşanacak?

Pietro Hızır Reis'e Saldırabilir

Pietro'nun Hızır'ı rahat bırakmayacağı anlaşıldı. Bunu yeni bölümde daha da iyi hissedeceğiz. Haliyle dizinin yeni konusu bu olacak. Eğer Hızır, bu saldırıdan yara almadan kurtulabilirse önemli gelişmelere imza atılacak. Meryem ile Hızır'ın düştüğü bu durum oldukça tehlikeli gözüküyor. Dizinin yeni bölümünde Oruç Reis'in de önemli anlara tanıklık etmesi beklenmekte.

Slyvio Asılı Halde Bulundu

Öte yandan Slyvio'nun asılı halde bulunması Isabel'i şüphelendirir. Şahbaz'dan şüphelendiği için ikili arasında yaşanan diyaloglar diziye damgasını vuracak. Şahbaz'ın yeni planı merakla bekleniyor. Barbaroslar'daki gelişmeler bir daha eskisi gibi olmayacak. Dizinin yeni bölümüyle ilgili çeşitli detaylar için yine haber sitemizi ziyaret edebilirsiniz.