TRT 1'den Gönül Dağı Dizisi Hayranların Beklenmedik Sürpriz!

Trt 1'de en çok izlenen 19 bölümde hayran kitlesini toplayan Gönül dağı dizisi her hafta youtube kanalında tam bölüm yayınlanıyordu. Ta ki akşam kanalı ziyaret eden hayranlarının karşılaştıkları sürprize kadar.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisini işlerinden ve  özel hayatlarından dolayı izleyemeyen bir çok insan mevcut. Dizinin yayınından sonra resmi youtube kanalında tam bölüm yayından izleniyordu.

TRT 1'den Gönül Dağı Sevelenlerine Şok Etkisi!

Her hafta yayınlanan bölümü TRT 1 ekibi youtube kanalına yüklüyordu. Gönül Dağı hayranları ise  müsait zamanlarında kanal girip izliyorlardı. Ne  olduysa dün akşam oldu. Seyircileri ekranlara kilitleyen dizi herkesin merakını uyandırdı. İzlemeyenler youtube kanalından izlemek istedi fakat  TRT 1 artık  tam bölümün kendi sitesi üzerinden yayında olduğunu duyurdu.

Hayranları TRT 1 web sitesine giderek diziyi izlemek istedi. Fakat böyle bir  sürprizle karşılaştılar ki hayranları isyan etti. Tepki gösteremeden duramadılar.

Gönül Dağ dizisinin sadece 11 dakikalık bölümü yayınlanmıştı. Hayranları şok geçirdi. “Tam Bölüm TRT İzle’de Yayında” yazısı dikkatleri çekti TRT1’in internet üzerinde izleyicilere tüm yapımlarını seyredebilecekleri yeni platforma yönlendirdiği görülüyor. Anlaşılan TRT 1 bundan sonra youtube kanalında bundan sonra tanıtım ve  fragman yayınlayacak gibi duruyor. İlerleyen bölümde belli olacak henüz bir açıklama gelmedi.

trtizle.com sitesi üzerinden yayınlama yapılacak gibi duruyor.

Gönül Dağı Seyircilerinden Tepki!

YouTube kanalına giderek tam bölüm izlemek istediklerinde karşılarına  11 dakikalık kısım çıkınca şaşkınlık geçirerek sitem ettiler.